Arama sonuçları: *

1. M

ssd degişimi için yardım

aynı anda takma imkanım yok tek slot
  2. M

ssd degişimi için yardım

selamlar mevcut ssdmi çıkarıp daha yüksek bi ssd ile DEĞİŞTİRİCEM biraz araştırdım windows gider diye okudum bu doğru mu doğruysa ne yapabilirim değiştirdikten sonra
  3. M

MONITORDE CIZGILER..

arkadaslar selam bugun oyun oynarken birden monitorumde garip bi sorun olustu pikselleri sayabiliyorum nerdeyse fotograflarda daha iyi anlarsiniz sebebi nedir yardimci olur musunuz
  4. M

monitore goruntu gelmiyor

arkadaslar merhaba az once bilgisayarimdan oyun oynarken bir anda monitorden ekran gitti arka planda muzik oynamaya devam ediyordu kasaya baktigimda kasa calisiyodu ama bi tane fan cok hizli donmeye basladi anlayamadim kapatip aciyorum dugmeden ekrana goruntu gelmiyor sadece mavi yesil kirmizi...
  5. M

Çözüldü✓ PCkolik güvenilir mi

5 gun once hazir sistem siparis ettim 2 gun sonra arayip sectigim ramlerin stogunun bittigini farkli bir ayni ozellikteki ram takmanin benim icin sorun olup olmayacagini sordular bugun de sistemin ne durumda oldugunu arayip sordum bana yarin kargoya verilecegini soylediler iletisim konusunda...
  6. M

Pckolik güvenilir mi arkadaşlar?

5 gun once hazir sistem siparis ettim 2 gun sonra arayip sectigim ramlerin stogunun bittigini farkli bir ayni ozellikteki ram takmanin benim icin sorun olup olmayacagini sordular bugun de sistemin ne durumda oldugunu arayip sordum bana yarin kargoya verilecegini soylediler iletisim konusunda...
  7. M

techburada ve dey elektronik

https://m.n11.com/urun/philips-24m1n3200va00-238-1-ms-165-hz-freesync-premium-full-hd-va-led-monitor-19928816?magaza=techburada&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel selamlar daha önce konu açılmış ama güncel değil ondan dolayı tekrar açmak istedim bu monitörü alıcam...
  8. M

asus mu dell mi tavsiye

dell almaya karar verdim ips olmasindan dolayi tesekkur ederim
  9. M

asus mu dell mi tavsiye

eyvallah cok tesekkur ederim herkese
  10. M

asus mu dell mi tavsiye

cok fazla isik suzmesi yorumu okudum sende cikti mi
  11. M

asus mu dell mi tavsiye

iki monitor arasinda kaldim csgo valo lol gibi oyunlar oynuyorum dell ips panel asus tn panel sizce hangisini almaliyim...
  12. M

2000 3000 tl arasi klavye

2000 3000 arasi red switch klavye ariyorum mumkunse amazondan olmasin ve tkl ya da %60 olabilir
  13. M

35k icin sistem onerisi

35k civari az yukari az assagi oynayabilir bi sistem toplamayi dusunuyorum monitorsuz onerilerinizi bekliyorum
  14. M

40-50k arası hazır sistem önerisi olan var mı ? (sadece kasa)

buyur dostum biraz daha kısmak istersen işlemci soğutucusunu çıkarabilirsin ve ramleri düşürebilirsin veya ışıksız yapabilirsin tamamen sana kalmış ama cpu ve gpu gayet iyi
  15. M

spardox 240hz alinir mi

arkadaslar 5kya 240hz 1ms bi monitör buldum ama adını ilk defa duyuyorum tereddütteyim sizce nasıl kullanan var mı alınır mı
  16. M

Çözüldü✓ Sizce Bu Sistem Nasıl?

o bütçede amd alman daha mantıklı olur bence
  17. M

Amd RX 6700 XT ekran kartı nasıldır? Güvenebilir miyim?

işlemcide amd ekran kartında nvidia her zaman öndedir
  18. M

40k bandında pc önerisi

baya yattı kafama bu sistem çok sağol dostum ssdyi 2tb yapıp alırım eline sağlık
  19. M

40k bandında pc önerisi

tamamdir eyvallah
  20. M

40k bandında pc önerisi

hazır olursa daha iyi olur itopya incehesap tarzi sitelerden almayi dusunuyorum hocam
Top Bottom