Arama sonuçları: *

1. wicheus

hazır sistem önerir misiniz?

O paraya 4060Ti sistem alırsın, AMD tercih edersen daha fazla fps alırsın.
  2. wicheus

BLACK OPS COLD WAR DROP SORUNU

Arkadaşlar merhaba, sadece cold war oynarken ikinci maçımdan sonra drop sorunu yaşamaya başlıyorum bunun bir çözümü var mıdır fps sabitledim işe yaramadı tüm ayarlar ultrada oynuyorum lowa da çeksem drop devam ediyor. anlık 144den 70fpsye düşüyor sonra geri çıkıyor driverdan her şeyi denedim...
  3. wicheus

FAR CRY 6 GPU KULLANIM YÜZDESİ

ustam eyvallah 2kya aldım %93 filan kullanıyor görüntü filan muazzam oldu şuana kadar neden ben 1080p oynamışım bu çözünürlük işini yeni öğrendim ya :D Çok sağolasın
  4. wicheus

Buldum açtım ama bana çözünürlük seçeneği sunmadı
  5. wicheus

teşekkürler deneyeceğim :) 1715777474 vsr özelliği nasıl açılıyor nette pek bulamadım fsr çıkıyor hep
  6. wicheus

Arkadaşlar iyi günler. Far Cry 6'da inanılmaz bir düzensiz ekran kartı kullanımım var %85 ile %70 arasında geziyor ani yükseliyor ve düşüyor o anda drop yiyorum, HD texture packte indirdim sorun devam ediyor cod mw3te %99 sabit kullanan kart bu oyunda kullanamıyor, sorunun 2k kartta 108op...
  7. wicheus

AMD RX 7800 XT MODEL ÖNERİSİ

Teşekkürler 1706953153 Teşekkürler
  8. wicheus

Red devil fiyat olarak biraz daha üstte kalıyor hellhound ise tek bir sitede stokta ve o sitedenin yorumları iç açıcı değil vazgeçtim. PowerColor Fıghter RX 7800XT için ne diyorsunuz nasıldır?
  9. wicheus

İşlemcim 5800x3D bu kart ile 650 watt psu yeterli midir?
  10. wicheus

7800 XT kart alacağım modeller arasında ne gibi farklar var bilgim yok o yüzden siz soğutma olarak hangisini önerirsiniz arkadaşlar?
  11. wicheus

Gigabyte RTX 4060 EAGLE Alınır mı?

ikinci el ekran kartı asla alınmaz o işe girmeyin.
  12. wicheus

TELEFON İÇİN KULAKİÇİ TWS KULAKLIK ÖNERİSİ

Arkadaşlar merhaba, kulakiçi tws kulaklık önerisi arıyorum kriterlerim şunlardır: - Spor salonunda kullanılacak. - Mikrofon kalitesinin bir önemi yok. - En önemli konu müzik için ses kalitesi. - 4 saat bataryası yetse yeterlidir. - Airpods önermeyin arkadaşlar. - Fiyat 1500₺'ye kadar. Herkese...
  13. wicheus

İnternet sağlayıcı önerisi ?

Binan yeni ise veya altyapı ile sorunun yok ise Superonline Türkiye'nin en iyisi diğerlerine bulaşmanı tavsiye etmem hele Turknet büyük pişmanlık seni abone yapar sırra kadem basar yok olurlar.
  14. wicheus

Amd ryzen 5 7600x 240mm sıvı soğutucu önerisi.

Bütçe nedir?
  15. wicheus

Yardım AMD Wriath Prism İşlemci Soğutucusu Fanı Dönmüyor.

Arkadaşlar merhaba, 3 yıldır işlemci soğutucu olarak AMD Wriath Prism kullanıyorum son 2 haftadır bilgisayarı açtığımda fan otomatik dönmüyor. 4 dakika filan geçtikten sonra elimle çevirip döndürmeye başlıyordum. Geçen günlerde PC 2 saate yakın açıktı ve birden fan durdu. Elimle denesemde...
  16. wicheus

Çözüldü✓ 4000TL'ye kadar 240mm Sıvı Soğutma Tavsiyesi

5800x3D oyun için kullanıcam
  17. wicheus

Çözüldü✓ 4000TL'ye kadar 240mm Sıvı Soğutma Tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba 4000TL'ye kadar 240mm Sıvı Soğutma Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
  18. wicheus

PC XBOX GAME PASS OYUNLAR GÖZÜKMÜYOR

Arkadaşlar merhaba bilgisayarı formatladım sonrasında xbox'a giriş yaptığımda xbox'taki çoğu oyunun gözükmediğini ve oyunlar pound olarak satıldığını fark ettim mesela EA oyunları ve Ubisoft oyunları A Plague Tale vb. oyunların hiçbiri gözükmüyor çözümünü bilen var mı? 1684286973 sorunu şuan...
  19. wicheus

5800x3d rtx 3060 herhangi problem olur mu?

5800x3d 5 yıl seni götürür rahat şekilde
  20. wicheus

AMD - EKRAN KARTI VE İŞLEMCİ

Warzone 2.0 için ne diyorsun darboğaz konusunda?
Top Bottom