Arama sonuçları: *

• Users: wizzy
  • Order by date
  1. W

İphone 13 mü yoksa 13 Pro mu?

Selamün aleyküm arkadaşlar yakın zamanda İphone alacağım.Fakat kafamda bir soru işareti kaldı.İphone 13 mü almalıyım yoksa 2. el 13 Pro mu almalıyım? düz 13 alırsam sıfır alacağım fakat bir yakınımın kullandığı 13 Pro'yu alırsam 2.el 128 gb pil durumu ise %86 mart ayında garantisi bitiyor...
  2. W

iPhone 12 Pro mu iPhone 13 Mini mi ?

Hocam gündelik hayatta 20 dk oyuna girip çıkıyorum onun dışında sosyal medyada kamerayı falan çok kullanırım,arada sırada YouTube'dan bişey açar kullanırım diye dedim onun dışında fazla bişey yaptığım yok.Sizin dediğiniz gibi pil 87de böyle performans veriyorsa çok iyi.
  3. W

12 Pro Max in fiyatı çok olduğundan dolayı Pro düşündüm,fiyat bandı aynı sayılır 13 Mini ile nerdeyse ama benim tercihim de 13 miniden yana. 1691406221 12 Miniden memnun musunuz,şarj durumu nasıl? Genellikle Instagram kullanıyorum ve nadir de olsa yarım saat oyun atıp çıkıyorum,günümü...
  4. W

Merhabalar arkadaşlar öncelikle 2. el alacağım,geçen bir kıyaslama yapmıştım 11 Pro ile 12 arasında. Şimdi ise iPhone 13 mini ile 12 Pro arasında kaldım. Benim tercihim 13 miniden yana hem son çıkan modellerden olsun hemde küçük kompakt yapısı olsun kullanışlı telefon eğer param yetmezse 12...
  5. W

iPhone 12 mi yoksa 11 promu?

Sağolun hocam bilgilendirdiğiniz için bende pek yenilenmiş taraftarı değilim tek iyi yanı taksit yapıyor olması.
  6. W

Olmadı 12 Mini alacağım hocam o kadar bütçe çıkmazsa.
  7. W

12 Taksit seçeneği güzel evet ama ne bileyim. 1690464641 Anladım hocam teşekkürler. 1690464771 Bakacağım teşekkürler.
  8. W

Sağol hocam aklımda yoktu 12 Pro ama onların çoğu yurtdışı oluyor,dikkat ederek bakacağım.
  9. W

Anladım hocam sağolun.Pil durumu nasıl peki günü çıkartıyormu?
  10. W

Dostum bende taraftarı değilim ama fiyatlar malum sıfır cihaz alıcak bütçe yok,diğer modellere de açığım.
  11. W

Arkadaşlar yenilenmiş veya 2.el alacağım. iPhone 12 mi seçmeliyim yoksa 11 Promu? benim düşüncem iPhone 11 Pro'nun güncellemeleri yakın zamanda biteceği için tercihim 12 den yana fakat sonuç olarak iPhone olduğu için uzun yıllar bile kullansam cihaz güncelleme almasa bile kasma donma...
  12. W

Ryzen 5 5500 Fan Önerisi

Arkadaşlar işlemcim Ryzen 5 5500 kule tipi soğutucu almak istiyorum F/P bildiğiniz ürün varmı veya kullandığınız? Kule tipi olmak zorunda değil,diğer önerilerede açığım.
  13. W

Monitör önerisi verir misiniz?

Bütçem 3-4.5 arası,hem oyun için hemde günlük hayatta kullanım film dizi vb. için kullanacağım.
Top Bottom