Neler Yeni

iPhone 12 mi yoksa 11 promu?

wizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Koç
Arkadaşlar yenilenmiş veya 2.el alacağım.
iPhone 12 mi seçmeliyim yoksa 11 Promu?
benim düşüncem iPhone 11 Pro'nun güncellemeleri yakın zamanda biteceği için tercihim 12 den yana fakat sonuç olarak iPhone olduğu için uzun yıllar bile kullansam cihaz güncelleme almasa bile kasma donma yapmayacaktır.
Diğer kafama takılan ise iPhone 12 2 kameralı iken iPhone 11 Pro'nun 3 kameralı olması.
Günlük hayatta çok fotoğraf çeken birisiyim,bu nedenden ötürü de elim iPhone 11'e gitmiyorda değil.
Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Fiyatlara baktığım zaman 12 ile 11 Pro'nun arasında 1 k var tabi yere göre değişir.
Fotoğrafı örnek olarak attım sadece kararsız kaldım,illa Teknosa'dan alacağım diye bir kaide yok.
IMG_20230727_160532.jpg

Diğer Modellere de açığım 12 Mini 13 Mini vb.

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
12 var ben de 11 pro ya kıyasla ne kadar iyidir kötüdür bilemem ama fotoğraf çekmeyi seven birisi olarak fazlasıyla tatmin ediyor hocam. 11 in yakın zamanda güncelleme almayacak olmasından dolayı 12 almıştım ben de ve pişman değilim hocam. Yenilenmiş almanı önermem temiz ikinci el bulursan ikinci el al.

wizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
12 var ben de 11 pro ya kıyasla ne kadar iyidir kötüdür bilemem ama fotoğraf çekmeyi seven birisi olarak fazlasıyla tatmin ediyor hocam. 11 in yakın zamanda güncelleme almayacak olmasından dolayı 12 almıştım ben de ve pişman değilim hocam. Yenilenmiş almanı önermem temiz ikinci el bulursan ikinci el al.
Anladım hocam sağolun.Pil durumu nasıl peki günü çıkartıyormu?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
hocam sahibindende 28k civarına 12 prolar var temizlerinden bulursan onlara bakabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sahibindende 28k civarına 12 prolar var temizlerinden bulursan onlara bakabilirsin
yenilenmiş bende önermem bu arada fiyatları gereksiz fazla oluyor genelde

wizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

yenilenmiş bende önermem bu arada fiyatları gereksiz fazla oluyor genelde
Sağol hocam aklımda yoktu 12 Pro ama onların çoğu yurtdışı oluyor,dikkat ederek bakacağım.

Berkarda

80+ Silver
11 pro alınmaz güncelleme bitmek üzere 12 al

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar yenilenmiş veya 2.el alacağım.
iPhone 12 mi seçmeliyim yoksa 11 Promu?
benim düşüncem iPhone 11 Pro'nun güncellemeleri yakın zamanda biteceği için tercihim 12 den yana fakat sonuç olarak iPhone olduğu için uzun yıllar bile kullansam cihaz güncelleme almasa bile kasma donma yapmayacaktır.
Diğer kafama takılan ise iPhone 12 2 kameralı iken iPhone 11 Pro'nun 3 kameralı olması.
Günlük hayatta çok fotoğraf çeken birisiyim,bu nedenden ötürü de elim iPhone 11'e gitmiyorda değil.
Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Fiyatlara baktığım zaman 12 ile 11 Pro'nun arasında 1 k var tabi yere göre değişir.
Fotoğrafı örnek olarak attım sadece kararsız kaldım,illa Teknosa'dan alacağım diye bir kaide yok.Alıntıyı görüntüle
Diğer Modellere de açığım 12 Mini 13 Mini vb.
iPhone 12 her türlü daha mantıklı, kamera da daha iyi üstüne gece modu falan var. Sadece Zoom kamerası yok.

Ama İOS takıntın yoksa o fiyatlara sıfır S23 bak derim şahsen. Hem yeni bir cihaz almış olursun hem kamerası mükemmel cihazın 😀

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
Anladım hocam sağolun.Pil durumu nasıl peki günü çıkartıyormu?
Kullanma sıklığınıza göre değişir hocam. Pek oyun oynayan birisi değilim genelde sosyal medya ve mesajlaşma için kullanıyorum, ekran süresi ortalamam 6 buçuk saat günü çıkartıyor ama bazen de şarj cihazını yanında taşıttırıyor. Pil sağlığım 86

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Ahmet Şeker
Sağol hocam aklımda yoktu 12 Pro ama onların çoğu yurtdışı oluyor,dikkat ederek bakacağım.
rica ederim max bütçenizi yazıp yukarıdan aşağı listeleme yapın illa bulursunuz düzgün bir tane

wizzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha Koç
iyi satıcılar var. arkadaşım 3 tane aldı. bildiğin ikinci el temiz geldi. iade imkanı da var zaten alınabilir. 12 taksitle iyi oluyor.
12 Taksit seçeneği güzel evet ama ne bileyim.

Kullanma sıklığınıza göre değişir hocam. Pek oyun oynayan birisi değilim genelde sosyal medya ve mesajlaşma için kullanıyorum, ekran süresi ortalamam 6 buçuk saat günü çıkartıyor ama bazen de şarj cihazını yanında taşıttırıyor. Pil sağlığım 86
Anladım hocam teşekkürler.

rica ederim max bütçenizi yazıp yukarıdan aşağı listeleme yapın illa bulursunuz düzgün bir tane
Bakacağım teşekkürler.

Top Bottom