Arama sonuçları: *

1. egesank

Çözüldü✓ secure boot aktif edemiyorum

dediklerinizi yaptım sorun çözüldü teşekkürler
  2. egesank

windows barım çalışmıyor

içindekinin ne olduğunu bilmiyorum ama eski anakart modelim yazıyor direkt silip devam edebilir o halde anladiğim kadarıyla
  3. egesank

windows barım çalışmıyor

şuan flash bellek bu formatta sanırım format için bölye bir şey yapmıştım normalde 32gb bunu eski haline naısl çevirebilirim
  4. egesank

windows barım çalışmıyor

flashım var daha önceden format için hazırlamıştım onu bu işlem için hazırlıyorum şimdi ama biosta herhangi bir ayar yapmam gerekcek mi yoksa suanki bios ayarlarım hali hazırda kalacak mı
  5. egesank

windows barım çalışmıyor

çünkü bios ayarlarından ve benzeri şeylerden pek anladığım söylenemez
  6. egesank

windows barım çalışmıyor

flashla format vs mi yoksa windows içinden sıfırlasam yeterli olur mu
  7. egesank

windows barım çalışmıyor

gezgi yeniden başlatınca düzeliyor ama bilgisayarım her yeniden başladığında aynısnı tekrardan oluyor nedeni ne olabilir 1690464045 ve bir şey daha sormak istiyorum bilgisayarı 2. el aldım çok bir şey yüklü olmadığı için format atmadım ama her açılışta şöyle bir şey çıkıyor
  8. egesank

windows barım çalışmıyor

alltaki simgeler çalışıyor fakat yukarı ok içindeki uygulamalrın hiç birine tıklayıp kullanamiyorum bunun yanı sıra windows arama kısmına yazdığım hiçbirşeyide açamiyorum ayarlar vs hepsi dahil
  9. egesank

yaptığım adlımlar şöyle ftpm aktif edip boot menüsünden csm kapattım daha sonra önüme çıkan secure boot menüsüne giriş yapıp aktif ettim
  10. egesank

fTPM açık baktım şimdi 1689033880 silip yüklemek olabilir ama msinfo da güvenli önyükleme kapalı gözüküyor
  11. egesank

kapalı zaten kaptmadan secure boot açılmıyor
  12. egesank

valorantta val9003 hatası alıyordum nedeni boost secure kapalı olmasıymış biostan aktif ettim ama sistem bilgisinde hala güvenli öyükleme durumu kapalı gözüküyor nasıl aktif edebilirim bios modum UEFI ve biostan secure boot açabiliyorken burası nasıl böyle kafam çok karıstı
  13. egesank

3070ti furmark neden böyle?

Sistem uygun fiyatlı 5700x + b550 var d
  14. egesank

2k warframe testine baktım kayıt açık 240 bandında fps ultra ayarlarda
  15. egesank

Herhangi bir oynama yoktur o halde ben limitlenmiş olabilir diye düşünmüştüm
  16. egesank

Bu kartta furmarkta sabit 1515 core speed veriyo neden yapılmış olabilir onun dışında 1515 çok mu düşük 1688673183 https://tr.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-3070-Ti-VENTUS-3X-8G/Specification Bu kart
  17. egesank

6900xt furmark değerleri nasıl?

Bu fiyat bandında pc önerilerilerine de acığım 25k-28k arası
  18. egesank

Vasat bir durumda değil ama değil mi sistemi genel olarak uygun bir fiyata alıcam zaten Sistem link
  19. egesank

Test 33 dakika ve kasanın havalandırması pek iyi değil gibi bunlarla alakalı olabilir mi
  20. egesank

Powercolor red devil
Top Bottom