Neler Yeni

windows barım çalışmıyor

egesank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege akkaya
1690463114300.png

alltaki simgeler çalışıyor fakat yukarı ok içindeki uygulamalrın hiç birine tıklayıp kullanamiyorum bunun yanı sıra windows arama kısmına yazdığım hiçbirşeyide açamiyorum ayarlar vs hepsi dahil

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,228
İsim
Semih Boran
Alıntıyı görüntüle
alltaki simgeler çalışıyor fakat yukarı ok içindeki uygulamalrın hiç birine tıklayıp kullanamiyorum bunun yanı sıra windows arama kısmına yazdığım hiçbirşeyide açamiyorum ayarlar vs hepsi dahil
Windows gezginini görev yöneticisinden yeniden başlatmayı denediniz mi? Birde sfc /scannow yapmayı denediniz mi?

egesank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege akkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Windows gezginini görev yöneticisinden yeniden başlatmayı denediniz mi? Birde sfc /scannow yapmayı denediniz mi?
gezgi yeniden başlatınca düzeliyor ama bilgisayarım her yeniden başladığında aynısnı tekrardan oluyor nedeni ne olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve bir şey daha sormak istiyorum bilgisayarı 2. el aldım çok bir şey yüklü olmadığı için format atmadım ama her açılışta şöyle bir şey çıkıyor
1690464047851.png

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,228
İsim
Semih Boran
gezgi yeniden başlatınca düzeliyor ama bilgisayarım her yeniden başladığında aynısnı tekrardan oluyor nedeni ne olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve bir şey daha sormak istiyorum bilgisayarı 2. el aldım çok bir şey yüklü olmadığı için format atmadım ama her açılışta şöyle bir şey çıkıyor
Alıntıyı görüntüle
Baştan windows kurmanızı öneririm.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sıfırlama işlemi format değildir. Sadece sistemi geri yükler kısaca.

Tavsiyem temiz USB ile bir kurulum yapın. Ve yine tavsiyem 10 ile devam edin, 11'de yukardaki gibi buglar hala yığınla var.

egesank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege akkaya
çünkü bios ayarlarından ve benzeri şeylerden pek anladığım söylenemez

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,228
İsim
Semih Boran
flashla format vs mi yoksa windows içinden sıfırlasam yeterli olur mu
Windows içinden gereğinden uzun sürüyor diye biliyorum. ISO indirip usbye yazıp kurabilirsiniz. USB'niz yok ise dert değil. Size bir yöntem ile sanki usb ya da dvdden kuruyormuşsunuz gibi kurmanın yolunu gösterebilirim İnşALLAH.

egesank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege akkaya
Windows içinden gereğinden uzun sürüyor diye biliyorum. ISO indirip usbye yazıp kurabilirsiniz. USB'niz yok ise dert değil. Size bir yöntem ile sanki usb ya da dvdden kuruyormuşsunuz gibi kurmanın yolunu gösterebilirim İnşALLAH.
flashım var daha önceden format için hazırlamıştım onu bu işlem için hazırlıyorum şimdi ama biosta herhangi bir ayar yapmam gerekcek mi yoksa suanki bios ayarlarım hali hazırda kalacak mı

egesank

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege akkaya
1690465073059.png
1690465079406.png

şuan flash bellek bu formatta sanırım format için bölye bir şey yapmıştım normalde 32gb bunu eski haline naısl çevirebilirim

Top Bottom