Arama sonuçları: *

• Users: Nahi
  • Order by date
  1. N

Yardım Voicemeeter Banana Ses Gelmiyor

Merhaba, voicemeeter banana indirdim ama kulaklığıma sadece uygulamadan ses geliyor youtube vb. hiçbir şeyden ses alamıyorum bu sorunu nasıl çözerim?
  2. N

Steam epin satan ucuz siteler var mı?

Rdr 2,God of war,Assassin's Creed Valhalla,Elden Ring gibi oyunları satan epin sitesi var mı? Güvenilir ve steam fiyatından ucuz site bilenler paylaşırsa sevinirim
  3. N

Yardım RTX 3060 Tİ FAN SORUNU

Rtx 3060 ti aldım oyuna girdiğimde 50 derece oluyor ve çalışmaya başlıyor ama oyunu kapattıktan sonra 33-35 derecelere düşmesine rağmen çalışmayı bırakmıyor ne yapmalıyım?
  4. N

Inno3D Rtx 3060 Ti Twin x2 8gb sistem nasıl?

herhangi bir sistem çıkmadı :) 1685549020 kanka o sistemleri beğenemedim intel ve nvidia sistem istiyorum ondan ötürü almadım
  5. N

Kim ve nerede çıkıyor hocam
  6. N

2 aydır spor yapmıyordum çok kaybım var mıdır?

Çok fazla kas kaybetmemişsindir zaten 6 aylık bir geçmişin var çok uzun bir süre değil zamanla hızlı bir şekilde kendini toplarsın
  7. N

Bütçe Max 22k sistemde değişmesi gereken bir şey var mı? Uyumlu mu? Link:https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5t12-13/ (Kendim sistemi geliştirdim)
  8. N

Yardım Sistem önerisi

Merhaba İntel i5 12400f işlemci alacağım hangi anakartı tercih etmeliyim? Sistemi ileride yükseltebileceğim için yüksek mhz, 4 adet ram slotu ve 2 adet m2 ssd slotu önemli. Benim düşündüklerim Asus Prime B660mkA ve B760m-K 1685546361 + olarak ekran kartı Inno3D Rtx 3060 Tİ x2 8 gb uyumlu...
Top Bottom