Arama sonuçları: *

1. C

Windows 10 whea_uncorrectable mavi ekran hatası RTX 2060 Super

Oluşmuyor maalesef 0 da kalıyor , biosu modluyorsun 2 dk bile sürmüyor hocam 1685868749 daha önce 100% de olup reset oluyordu o zaman da oluşmuyordu
  2. C

Hayır yanlış anlamışsınız ekran kartını m2 için neden modlayayım, Şu şekilde Bu anakartlar eski , m2 modulu ve slotu yok, PCI-E express ile m2 dönüştürücüğü bootable edebilmek için modlamak gerekiyor . Bunun için bios uefitoll ile modlayabiliyorsunuz eski anakartınıza m2 modlunu instert edip...
  3. C

Darboğaz yapması olası bir durum bende farkındayım ama , ets2 oynarken de darboğaz yapmasın yani ki ben bu ekran kartıyla, apex legends oynadım saatlerce 60fps üstü gık demedi şimdi bir anda bu olmaya başladı. psudan olabilir mi diye çok şüpheleniyorum 600w yetmez mi acaba veya dönüştürücü...
  4. C

Merhaba, Uzun süredir bu mavi ekran hatası ile karşılaşmaktayım, ne zaman yüklü bir oyuna girsem bu hata geliyor. Ne minidump dosyası oluşturuyor ne de başka bir şey yapıyor. Minidump yerini işaretledim yine oluşturmuyor. Örnek: Apex Legends'a girdiğimde bu hata geliyor 1-2 dk sonra. Daha önce...
Top Bottom