Arama sonuçları: *

1. S

Yaz İndiriminde Neler Aldınız

Yeni bilgisayar aldık tabii ki oynarız :D + olarak ileride zamlanmaya karşı aldım.
  2. S

Yaz İndiriminde Neler Aldınız

Battlefield V, Hellblade: Senua's Sacrifice, The Walking Dead: The Telltale Definitive Edition, Yaga, NieR:Automata, Mortal Shell, Ryse: Son of Rome, Dragon's Dogma: Dark Arisen, Disco Elysium: The Final Cut, Metro Exodus, Beholder 2, Dying Light 2, Sea of Thieves, Subnautica, Sniper Elite 4...
  3. S

Yardım Fazladan bir tane daha SSD takmak?

B550M DS3H ana kartına sahibim ve dahili depolama olarak SSD yönünde kingston fury renegade 1tb 7300/6000mb'a sahibim. Ancak bir tane daha aynı SSD'den takmak istiyorum. Bunun için bir tane daha fazladan slot var mı? Var ise de 2. bir ssd takarsam performans düşüklüğü yaşar mıyım?
  4. S

Bilgisayarımdan garip bir ses geliyor?

Bir zarar verir mi hocam ekran kartıma veyahut diğer bileşenlere?
  5. S

Bilgisayarımdan garip bir ses geliyor?

Genelde oyunları açınca bu ses geliyor. Diger oyunlarda bu sorunu yasamadim ancak rocket league oyununda bu ses türeme gibi türüyor. Bilgisayarim 3 haftalik, RTX 3060TI + Ryzen 5 5600
  6. S

alt+tab atınca aniden işlemci ısınıyor?

Neden oluyor böyle hocam peki? Sadece alt+tab yüzünden ise sorun yoksa içim rahatlar.
  7. S

Kendim yardım alarak gayet güzel bir şekilde montajladım hocam.
  8. S

Hayır kule tipi soğutucu bulunuyor: THERMALTAKE CONTAC SILENT 12
  9. S

Merhabalar MSI Afterburner programı ile her zaman sıcaklık değerlerini kontrol ederim. Kasamda thermaltake contac silent 12 modeli var ve şu sorun var. Aynı zamanda işlemcim ryzen 5 5600. Oyunlarda genelde 55-65 derece arasında oyunu oynarım ancak alt+tab attığımda sıcaklık 70-72 derecelere...
  10. S

Ryzen 5 5600 sıcaklık değerleri (stok vs kule tipi)

Aynen onla bi kafamı yormam lazım.
  11. S

BIOS'da fanı kontrol edemiyorum?

Ekran kartı yüzünden bağlarken engel yaşamayalım hocam :D
  12. S

Aynen o şekilde yönetebilsek güzel olurdu ben yine de dediğiniz gibi BIOS üzerinden bakacağım. 1686711235 Hocam birde fotoğraflarda işaretleyerek gösterme ihtimaliniz var mı öğrenmem için? (kasa fanı, fan kontrolcüsü, sys fan 1 soketi gibi)
  13. S

Benimkisi çok ses çıkartıyor hocam ya biraz kulak tırtıklayıcı.
  14. S

Hocam benimki rev 1.5 modeli.
  15. S

Kolay gelsin arkadaşlar, yeni bir kasa almıştım. Bu kasa da ise işlemci olarak Ryzen 5 5600 bulunuyordu ve yanına kule tipi soğutucu olan Thermaltake Contac Silent 12 (PWM) modelini aldım. Ancak bir gün boyunca tam performans ile AMD stok fanı ile kullandım ve sıcaklık değerlerini not aldım...
  16. S

O zaman sıkıntı yok değil mi hocam?
  17. S

SYS_FAN_1 değeri ile SYS_FAN_2 değerleri birbirini takip mi ediyor yoksa hocam? Hemen iletiyorum. 1686709504 1686709547 1686709638 Ekstra olarak şu 2 kablo boşta. 1686709777 Son olarak şu kablonun bosta oldugunu gordum.
  18. S

Hiçbir fikrim yok hocam ancak kasamın modeli: MSI M100R + olarak fanları kasa üzerinden hiçbir şekilde kontrol edemiyorum sadece RGB düzenleyicisi var tuş olarak.
  19. S

Gözlemlerime göre bu SYS_FAN_2 olan yer egzoz fanı. Diğer öndeki 3 fanı kontrol edebiliyorum ancak egzoz fanında RPM değerlerini bırakın bir değer bile göremiyorum. Bağlantı kablosu farklı bir yere mi takıldı acaba? Yoksa kötü bir durum yok mu.
  20. S

Kolay gelsin arkadaşlar. Öncelikle "GIGABYTE B550M DS3H" ana kartını kullanıyorum ve BIOS üzerinden fanlarım "SYS" fan olarak ayrılıyor. CPU fanın hızını ve diğer şeylerinin hepsini ayarlayabiliyorum aynı zamanda kasa olan fanların hepsini SYS_FAN_1 üzerinden ayarlayabiliyorum. Ancak bir tane...
Top Bottom