Arama sonuçları: *

1. ismaildddx

Çözüldü✓ Uçak modu butonu çalışmıyor ve wifi gözükmüyor

merhaba leptopun modeli asus tuf gaming f15 fx506he bilgisayarda wifiler gözükmüyor yalnızca ethernet oluyor ... durduk yere bir anda gitti wifi bu modele ait güncel asus driverını yükledim ancak olmadı . bilgisayarın güncellemesi varmış onu yaptım yine olmadı ... uçak modunuda açamıyorum...
  2. ismaildddx

Leptop yeni olmasına rağmen çok ısınıyor

hocam nedir o ayarlar
  3. ismaildddx

önerdiğiniz bir soğutucu var mı hocam
  4. ismaildddx

masada kullanıyorum
  5. ismaildddx

merhaba dizüstü bilgisayarımın modeli Asus TUF Gaming F15 FX506HE-HN336 yeni almıştım valorant giriyorum ekran kartı 83 89 derece arasında işlemci 80 90 derece arasında .... boştayken 57 60 derece oluyor ekran kartı .. sizce ne yapmam lazım sistem özellikleri ekran kartı : NVIDIA...
  6. ismaildddx

Çözüldü✓ Bios ayarlarına girdim çıktım bilgisayar mavi ekran vermeye başladı

evet kuruluydu ancak bilgisayar açılmadıgı için giremiyorum
  7. ismaildddx

format atılmıyor hiçbir şekide hata alıyorum 1691605779 hocam leptopun kasasını açmaktan başka yapabileceğimiz bir şey yok mu iadede sıkıntı çıkarabilirler kasayı açtım diye
  8. ismaildddx

Bios ayarlarına girdim default a bastım ve ardından load default settings dedi bende ok bastım ardından mavi ekran gelmeye başladı ve sorun giderici den bilgisayarı sıfırlamaya çalıştığımda '' Sistem geri yüklemesi için geri yüklenecek Windows yüklemesi belirtmelisiniz'' uyarısı aldım...
  9. ismaildddx

ASUS Tuf Gaming F15 Fx506he-hn335 Laptop 144 HZ Gözükmüyor

Merhaba ASUS Tuf Gaming F15 Fx506he-hn335 Modelini almıştım ancak 64 hz de kalıyor başka herhangi bir seçenek de yok normalde 144 hz olması lazım ayarlara giriyorum youtube da gösterilenleri yapmaya çalışıyorum yine aynı başka seçenek göüzkmüyor hiçbir şekilde ..
  10. ismaildddx

Spotify para kazanma

merhaba Spotify da birçok ünlünün çıkmamış şarkıları var farklı sanatçı profillerinde ve bu insanlar başkalarının yaptığı müzikten para kazanyıor örneğin herhangi bir şarkıyı speed up yapıp spotifya yüklüyorlar telif hakları vs sıkıntı olmuyor mu bunu yapan birçok profil var hatta bir milyon...
  11. ismaildddx

Çözüldü✓ 5000MB Okuma ssd aldım ancak 3500 mb okuma değerlerini alıyorum

5000 mb okuma 3500mb yazma m2 ssd aldım ancak aldığım değerler 3500 mb okuma 3000 mb yazma ... merhaba başlıkta görmüş oldugunuz gibi 5000mb okuma değeri almam gerekirken test yaptığımda 3500 alıyorum ... aldığım ssd : GoodRam 1TB PX600 Gen4x4 M.2 NVMe SSD, Anakart : GIGABYTE H610M H...
  12. ismaildddx

Itopyadan pc aldım ekran kartı fanları dönmüyor

Aldım hocam kargoda sağolun 1687260460 Herkese teşekkürler sorun monitordeymiş
  13. ismaildddx

Kasanın arkasındaki vga ya uyan yere bağlamıştim hocam 1687259511 Teşekkürler hocam o zaman yeni kasalara eski monitorler olmuyor mu
  14. ismaildddx

Hocam vga kablo var bende şu an
  15. ismaildddx

Hocam ekran yok oyuna giremiyorum ekrana da bağlanmıyor 1687257580 Rtx 3060 ti
  16. ismaildddx

Merhaba itopyadan hazır pc aldım bugün geldi.. Ekran kartını taktım ancak bilgisayari monitore baglayip baslattigimda ekran kartının fanları başta 4 5 saniye dönüyor sonra duruyor .. Monitörde ise no signal hatasi ile karşılaşıyorum .. eski bilgisayarimda monitor calisirken bunda calismiyor...
  17. ismaildddx

Iki rampage klavye arasında kaldım

Selamlar sizce rampage kb r62 mi almalıyım yoksa rampage kb rx77 mi
  18. ismaildddx

Max 600 TL klavye önerisi

Merhaba max butcem 600 TL oyuncu klavyesi önerebilir misiniz mekanik olacağını sanmıyorum ama olursa iyi olur
  19. ismaildddx

Asus TUF VG249Q1A vs LG 24GN60R-B

Sanırım bende ondan Alican teşekkürler
  20. ismaildddx

Asus TUF VG249Q1A vs LG 24GN60R-B

Hocam 4300 e kadar cikabilirm en fazla yok mu bildiğiniz 1 ms gtg ips 144 ya da 165 hz gaming 1686928321 Kurdunuz mu hocam ghosting vs var mı
Top Bottom