Arama sonuçları: *

1. A

ELDEN RİNG FPS SORUNU

Arkadaşlar sistemim Ryzen 5 7500f işlemci rx7800xt ekran kartı 32gb (16x16 6000mhz ram ) hızlı da bir ssd si var fakat elden ringde 60FPS gösteriyor ve oyun çok delicesine kasıyor çözümünü bilen var mı
  2. A

Riot games ve valorant silinmiyor

Arkadaşlar vanguardı programlardan silmek istediğimde hiçbir şekilde unistal açılmıyordu elden sildim şimdi de 2 tane dosya virüs gibi kaldı bilgisayarımda nasıl kurtulacağım bunlardan açık uygulama da yok
  3. A

Rx7800xt maks kalite ve performans önerisi

Yakın vakitte yeni bir kasa topladım rx 7800xt ve ryzen 5 7500f işlemcili. maksimum kalitede herşeyi oynatıyor fakat driver veya adrenalinden oyun kalitesini ve fps yi aynı anda arttırabilecek özel ayarlar mevcut mu? görüntü kalitesi çok önemli düşmesini pek istemiyorum onu uygun önerileriniz...
  4. A

2k ultra/high oynatabilecek toplama sistem

SSd sıvı soğutma ve ram desteği de lazım galiba buna 1716967124 Rx 7700xt Ryzen 5 7500F Asus Prime A620M-K AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Corsair Vengeance Expo Black 32 GB (2X16) 6000 MHz CL36 ddr5 ram Archon FORZA-240 240 mm İşlemci Sıvı Soğutucu Asus TUF-GAMING-750B 750 W Power Supply...
  5. A

2k ultra/high oynatabilecek toplama sistem

Arkadaşlar hazır sistem veya toplama sistem olarak bi pc almak istiyorum ekran kartı Rx 7700xt düşünüyorum fakat diğer bileşenler hakkında pek bilgim yok toplamaya çekiniyorum o yüzden tamamen amd bir sitem toplamayı düşünüyorum önerileriniz nelerdir ? 2k ultra / high grafiklerde oyunlar...
  6. A

2 adet farklı marka fakat özellikleri aynı ram taksam sorun olur mu Acer Aspire 7 A715-43G laptobuma ?

Arkadaşlar laptobumda cl22 3200mhz hynix marka 8gb ram takılı cmd komut sisteminden baktığımda , boş slota 8gb crucial cl22 3200mhz ram takıp 2x8 yapmayı düşünüyorum ,sorun yaşar mıyım ? ( laptop markası ve kodu : Acer Aspire 7 A715-43G )
  7. A

RTX 3050 Ryzen 5 5625u için Laptop soğutucusu

RTX 3050 Ryzen 5 5625u işlemcili laptobuma soğutu almak istiyorum fiyat konusunda limit yok yeterli olmasından ziyade fazlası olabilir soğutucunun gücü. (ACER ASPİRE 7 A715-43G ) Amacım laptobun uzun bir süre performansını kaybetmemesi ( 2-3 bilemedin 4-5 ayda bir termal macun yenilemesi...
  8. A

25.000TL bütçe ile Amd sistem önerisi

25.000TL bütçe ile AMD toplama veya hazır sistem bakıyorum, Tavsiyeleriniz nelerdir ? (Sadece kasa bütçesi 25.000TL yukarı aşağı fiyat kayması olabilir )
  9. A

TOPLAMA BİLGİSAYAR TAVSİYE

20-30Bin TL bandında daha ucuza da olabilir, Büyük yapımları 1080p ultra ayarlarda oynayabileceğim ( DLSS / FSR kapalı ) Toplama veya Hazır kasa sistem öneriniz var mı ( monitör ve diğer ekipmanlar dahil değil bütçeye )
  10. A

İşlemci sorun çıkartır mı ?

Asus tuf a15 fa507nu model laptobu almak istiyorum fakat işlemcisi amd ryzen, yanma / bozulma gibi bir durum yaşatırmı. Kasasında amd işlemci kullanıp yanan çok gördüm tedirginim
  11. A

Satıcı Güvenilirliği

Gamers Arena Güvenilir mi ? Hem oyun hem de okul bölümüm için Asus tuf gaming a15 fa507-nu laptobunu almayı düşünüyorum Gamers arenada alacağım internet üzerinden güvenilirliği var mı ordan aldığım laptobu Ram yükseltimi için Asusun kendi teknik servisine gönderebilir miyim
Top Bottom