Arama sonuçları: *

• Users: CxALy
  • Order by date
  1. C

5-10K Civarı Oyuncu Koltuğu Önerisi

birde xdrive atak baktım onun incelemesi çok youtube da
  2. C

5-10K Civarı Oyuncu Koltuğu Önerisi

Arayanlar kervanına hoşgeldin. :) bende 1 aydır bakınıyorum aynı bütçelerde hawk future veya fame serisi birde warrior aragorn dikkatimi çekti bir bak belki bende senin sayende bnde kolay karar verebilirim :)
  3. C

sinerji soğutmamı garantiye almıyor

Yanlış montaj değildir %99 kablolarda kısa devre vardır. Sıkıntı büyük ihtimal soğutucunun kablosunda 4 pini 3 pin yuvaya taksan 5v az gelir yanmaz tamam ama 3 pini 4 de takmak için pinin birini kırman lazım
  4. C

sinerji soğutmamı garantiye almıyor

Onu nasıl becerdin kontrolcüdeki pinin birini kırman lazım yoksa takamazsın. 3 pin girişte 3 delik oluyor
  5. C

Mavi Ekran Mavi ekran hataları.

Windows 11 her yerde 10 görünüyor. 1688335718 Rgb fusion u kurmadım tekrar ama yine hata aldım. Rgb kontrolünü waterforce 240 için indiriyordum indirmeden de hata verdi. 1688335953 Dediğiniz gibi de deneyeceğim ama memtest 86 tek tek test ediyor iki ram takılı olsa bile diye biliyorum...
  6. C

Sistemde Windows 11 yüklü ama ne demek istediğinizi tam anlayamadım sanırım. Windows un bellek programını kastettiyseniz evet.
  7. C

Format atarak komple temizlemek istedim ama yine hata aldım. Ramleri 2 slot takılı şekilde test ettim hem expo açık hem kapalı şekilde. Expo açık kullanıyorum. 1688327926 DDR5 sistemi olan yok çevremde. Herhalde garantiye göndericez mecbur bütün parçaları. Tam kapatırken falan da veriyor mavi...
  8. C

Memtest86 ile 6 saat test ettim test bitene kadar hata vermedi. Dün windows bellek tanılama aracı ile de test ettim onda bir sorun çıkmadı. Bu gün de burn in test ile test ettim onda da bir şey çıkmadı ramlerde . Ama artık en son çare anakart işlemci ram üçlüsünü Vatan bilgisayara teslim...
  9. C

Ana kart Msi mag tomahawk wifi İşlemci 7600x Ram Gskill 32 gb (2 x 16) flasrex5 6000 mhz Ekran kartı Sapphire 6900x nitro + se Depolama Crucial 1tb p3 serisi nvme m2 ssd / samsung 970 evo 250 gb ssd Soğutma Aorus waterforce 240 Psu Corsair Rm850e...
  10. C

R5 7600X için ekran kartı önerisi

teşekkürler alıyorum yazdım arkadaşa
  11. C

10.500 TL kart bulunduğum şehirde. temiz evde boşta yatıyormuş 3 aydır vr için nvidia karta geçmiş.
  12. C

hocam bir soru sorayım 6900xt 1 yıl garantisi var sapphire nitro + alınır mı? fiyat 10.500 TL kart bulunduğum şehirde gidip elden alacağım
  13. C

10k civarı diye girdim 15k civarına 6800 e karar vermiştim. Ama bu dp port 1.4 ve 2.0 olayı sadece açılış süremi mi etkiler bilemediğim için sorma gereksinimi duydum boot ayarı beni ne yönde etkiler uefi ve csm arasında
  14. C

AMD R5 7600X. MSI MAG Tomahawk Wi-Fi 16x2 6000 MHz RAM. 850W PSU. 1080p 165 Hz ASUS monitör. Bir sistemim var ekran kartım ASUS STRIX 1070. BIOS menüsüne girmek için UEFI modu CSM'ye çevirmem gerekiyor yoksa DP port ile BIOS da görüntü gelmiyor. Ekran kartı yenilemek için biraz bakındım bütçem...
  15. C

İtopya garanti kredi kartı ile ödeme sorunu!

kredi kartı bilgilerini kontrol edin daha sonra bankayla görüşün uyarısı geliyor ekrana. Bankayı da aradım ama bankada bile red yiyen işlem yok çok enteresan geldi bana
  16. C

Siz sorunu çözebildiniz mı?
  17. C

Merhaba sorunu nasıl çözdünüz ben de aynı durumdayım.
Top Bottom