Arama sonuçları: *

• Users: MRlotias
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Çözüldü✓ Ekran kartı devrelerinden üçü çıktı

Asus 1050ti ekran kartının devrelerinden üçü kırıldı ama hala çalışıyor ve görüntü veriyor. Bu şekilde kullansam sıkıntı çıkarır mı?
  2. M

1050TI Düşük GPU kullanımı

Merhabalar, bugün sizlere ready or not ta yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim. Ready or not a girdiğimde fps genel olarak düşük oluyor ve ekran kartı kullanımı da %30 sularında geziyor. cpu kullanımı %50 civarı. fakat arada ekran kartı kullanımı artıoyr ve ps de artıyor bunun neye bağlı olduğunu...
  3. M

120-240 gb sata ssd önerisi

Merhabalar, 240-120gb arası SSD arıyorum , bütçem 500 TL sadece windows kurmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  4. M

Arkadaşlarla oynamalık korku oyunları (pc)

Merhabalar 3 kişiyiz kendimize bir türlü güzel oyun bulamadık. Yardımcı olur musunuz? (illa korku oyunu olmasına gerek yok)
  5. M

Yardım NFS payback tepki vermiyorr

Merhabalar, bugün EA istemcisinden NFS payback indirdim fakat oyunu açmaya çalıştığımda hiçbir şekilde yanıt alamıyorum, görev yöneticisinde beliriyor ve kayboluyor. Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.
  6. M

Direksiyon setinin vantuzları tutmuyor.

Merhabalar, V5H pro direksiyon setim var, hayliyle eski olduğu için artık vantuzları tutmuyor. Bu soruna nasıl bir çözüm bulabilirim? şimdidien teşekkürler.
  7. M

Yardım Discord nitro iadesi

Discord kartımdan para çekmiş, iadesi var mıdır, nasıl iade edebilirim?
  8. M

Ev interneti önerisi

Merhabalar, bugün şu an halihazırda olan internet sağlayıcımiz türk telekom beni aradı, ev interneti taahhütunun bittiğini söyledi, eğer uzatmak istersek 12 mbs internet için 400 TL gibi bir fiyat ödememiz gerekiyormuş. Fiyatları bilmesem de bana fazla geldi. Bu konudaki tavsiyeleriniz nedir...
  9. M

Spotify hesabım gözükmüyor.

Spotifya girdiğimde oturum açma ekranı geliyor, hesabım çalınmış olabilir mi? (mobilde de gözükmüyor.)
  10. M

Ara tatilde kargolar çalışıyor mu?

Merhabalar, internette bulamadım, ara tatilde kargo şirketleri çalışıyor mu? Şimdiden teşekkürler.
  11. M

Blue switch mi, red switch mi?

Merhabalar, klavye alacağım fakat blue ve red arasında kaldım.Blue nun sesi çok hoş geliyor ama kulak tirmalar diyorlar, bilemedim. Aslında hep membran kullandığım için sesli bir klavye istiyorum, redin sesi çok mu az? Cevaplarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
  12. M

Siyah sisteme beyaz klavye gider mi?

Merhabalar, klavye alacağım fakat beyaz mı yoksa siyah mı alsam karar veremedim. Gönlüm beyaz istiyor ama diğer ekipmanlarım siyah olduğu için beyaz sırıtır mı diye korkuyorum. Siz ne düşünüyorsunuz, sırıtır mı?
  13. M

300 TL civarında oyuncu faresi

İyi akşamlar arkadaşlar, 300 TL bandında güzel bir mouse öneriniz var mıdır?
  14. M

Bu klavye alınır mı?

Merhabalar arkadaşlar, bu konuda pek bir bilgim olmadığı için konuyu açıyorum. Sizce bu klavye alınır mı...
  15. M

The forest mağara keşfetme olmuyor

Merhabalar, bugün arkadaşımla the forestta mağaranın altını üstüne getirdik ama bir türlü kesfetmenin üstü çizilmedi. Bunun bir çözümü var mıdır veya hikayeyi bu şekilde bitrebilir miyiz? Şimdiden cevaplayan arkadaşlara çok teşekkür ederim
  16. M

Gölge hançerler mi Navaja mı?

Merhaba, iki bıçak arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi daha iyidir?
  17. M

120gb SSD önerisi lazım

İyi forumlar herkese, sisteme SSD almayı düşünüyorum ama ne alacağım bilemedim. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim .
  18. M

Çözüldü✓ Darboğaz işlemciye sorun çıkarır mı?

İyi forumlar herkese, İmzamdaki sistemden PUBG oynadığımda ekran kartı 80derecelere çıkıyordu, bende sorunun çözümünü ayarları düşürmekte buldum fakat öyle yapınca da işlemci kullanımı 90-100 arası, sıcaklığı en fazla 57 derece oldu. Sizce bir sorun teşkil eder mi? Not: ekran kartı için macun...
  19. M

Çözüldü✓ Asus 1050ti tek fanlı ısı değerleri normal midir?

İyi forumlar herkese, Elimdeki 1050ti PUBG orta-düşükte kullanıyorum 76-78 derece oluyor arada 80e falan çıkıyor bu değerler nasıldır, normalmidir? İşlemcim FX8300 darboğaz yaptırmamaya çalışıyorum kule tipi işlemci soğutucusu kullanıyorum işlemci en fazla 57 derece oluyor. Sıcaklıkları...
  20. M

Çözüldü✓ Fx8300 - 1050ti darboğaz yapar mı?

İyi forumlar herkese, AMD fx8300 1050TI ile darboğaz yapar mı? Yaparsa nasıl en aza indirgeyebilirim?
Top Bottom