Arama sonuçları: *

• Users: StyxqI
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. StyxqI

Öneri Ekteki Laptop alınır mı?

Dostlar merhabalar, uzun süredir bir bilgisayar almak istiyordum ve yaptığım araştırmalar sonucunda ise bırakacağım linkteki bilgisayarı buldum. Bilgisayarın özellikleri gayet güzel ve yeterli gibi görünüyor fakat daha iyi bilenler vardır diye danışmak istedim. Ben bilgisayarı oyun, ders ve...
  2. StyxqI

Öneri Ekteki laptoplardan hangisi tercih edilmeli?

Selamlar herkese iyi günler diliyorum, ben ağırlıklı olarak oyun ve ders amaçlı bir laptop alacağım fakat laptoplar ile ilgili pek bir bilgim olmadığı için sizlere danışmaya kadar kıldım. Piyasalara bir süredir bakınıyorum ve şu son günlerde bulduğum en iyileri bunlar diye düşünüyorum, hangisini...
  3. StyxqI

Çözüldü✓ Linklerini bıraktığım laptoplardan hangisini almak daha mantıklı?

Arkadaşlar selamlar umarım hepinizin hali ve hatrı gayet yerindedir. Normalde bir masaüstü bilgisayar almak istiyordum fakat kısa bir süre önce fikrimi değiştirdim ve laptop almaya karar verdim. Bilgisayar parçaları hakkında az çok bilgim var fakat laptoplar hakkında pek bir bilgim olmadığından...
  4. StyxqI

Çözüldü✓ Itopya imzalı VIVIEN-DEEP hazır sistem alınır mı?

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Foruma yeni kayıt oldum, şu sıralar PC alma ihtimalim oldukça yüksek ve ben de F/P bir sistem almak istiyorum. Normalde Donanım Arşivi'nin son F/P sistem videosundan bir PC alacaktım fakat istediğim sistemin stoğu kalmamış. Sitelerde dolaşırken karşıma Itopya...
Top Bottom