Arama sonuçları: *

1. apartjexd

10. Nesil Intellerde Resizable Bar (ReSize BAR)

Yeni ekran kartına (6600 XT) geçtim, geçmeden önceki 1 haftada işlemcimin ve anakartımın "resizable bar" teknolojisini desteklediğini öğrenmiştim. İşlemcimin 1080p'de bu karta yetemeyeceğini bile bile kartı aldım, ne de olsa FPS'yi 75-80 gibi değerlerde sabitlerim diye düşünüyordum. Başlığı...
  2. apartjexd

4000 tl xfx rx 6600 xt önerir misiniz

Bahsettiğim kartı aldım
  3. apartjexd

Çözüldü✓ Anakartta DRAM ve CPU Işığı Sırayla Yanıyor

@Emmree müjdemi isterim, görüntü geldi sonunda. Bu hatayı alan arkadaşlar ekran kartsız sistemi başlatıp paylaştığım görsellerle sizin talimatlarınızı dinleyebilir.
  4. apartjexd

Şundan bahsediyorum, sanırım bu yola da başvurulabilir 1684707494 Çok teşekkür ederim iyi geceler
  5. apartjexd

Anladım, bir de ekran kartını güncelleme yoluyla çözenler varmış bu konu hakkında bir şeyler duydunuz mu?
  6. apartjexd

Hocam çok sağ olun ancak uefi+csm seçemiyorum. İkisinden birini seçtiriyor advanced settings sekmesinde.
  7. apartjexd

Hocam cevaplamadan önce bir şeyi daha paylaşmak istiyorum. Ekran kartını söküp çalıştırdım ve kapattım. Ardından tekrar ekran kartını taktım ve şu an "there is no gop" uyarısı alıyorum. 1684706349 1684706425 Sanırım açıkmış ki şu an CSM'e çevireceğini soruyor
  8. apartjexd

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayardan sadece 5500 XT ekran kartını söküp yerine gt 630 taktım. Bilgisayarda her şeye güç gidiyor ancak görüntü gelmiyor, sistem arkada başlayamıyor. Eski drivera hiç dokunmadım. Şu an MSI b460m pro anakartımın "EZ DEBUG LED"lerinden cpu ve dram ledi sırayla yanıyor...
  9. apartjexd

Çok teşekkür ederim fikrin için
  10. apartjexd

Aslında model konusunda sıkıntım yok, sadece belirttiğim kartın özelliklerine göre fiyat araştırması yapıyordum. 1684663279 Elden tercih ediyorum. O şekilde belirtenler var ama 2. el mağazalarda bulunan kartların 1.5 yıl kadar garantisi yoksa muhtemelen mining görmüştür. Direkt kullanıcıdan...
  11. apartjexd

Up.up
  12. apartjexd

Selam arkadaşlar. 4000 tl’ye 6 ay mining’te kullanılmış yaklaşık 1 yıl garantili Xfx Speedster Swft 210 rx 6600 xt değer mi sizce? Önümüzdeki aylarda bizi ne bekliyor bunu da düşünmeden edemiyorum.
  13. apartjexd

İkinci El RX 570 İçin Gözden Çıkarılabilecek Son Fiyat

Selam arkadaşlar, ikinci el RX 570 almaya karar verdim. Kutusuz ve faturasız ancak testlerde anormallik göstermeyen kart için maksimum kaç TL vermem gerekir? Piyasa aşırı saçma olduğu için bu gereksiz soruyu sormam bence normal. Edit: Asus Strix 4GB modeli
  14. apartjexd

i3 10100f için Anakart Önerisi

@Picaroon' seni 3100 ve 10100f karşılaştırma videolarını izlemeye davet ediyorum. Isınma sorunun genel bir sorun olmadığını kendin görürsün bir de performansına göz atarsın.
  15. apartjexd

Evet, intel talep görmediği için fiyatları da epey düşük.
  16. apartjexd

FPS testlerini izledim de Intel almanın tek kötü yanı anakartlarının pahalı olması. AMD tarafında 3300x'i alma şansım olsaydı tabii ki onu alırdım ama şu anki sıralama benim için şu şekilde: 3300x>10100f>3100
  17. apartjexd

Arkadaşlar selam. Bu yazıda sizden iki farklı fikir isteyeceğim. 10100f'li bir sistem topluyorum ve B460 ile H410 arasındaki farklardan haberdar değilim. Bu ikisinin önemli olduğunu düşündüğünüz farklarını yazar mısınız? Bir de almayı düşündüğüm Gigabyte H410M-S2H ne kadar mantıklı bir tercih?
Top Bottom