Arama sonuçları: *

1. SabroNN

Yardım Mikrofonlu Kulaklığın Mikrofonu Laptopda çalışmıyor.

denedim kanka olmuyo 1707243132 jak girişinde mikrofonlu kulaklık resmi var yani gaming pc servisi aradım sizin kulaklığınız desteklemiyor olabilir dedi ama 3.5mm jak girişli mic desteği olan jak var bende eski kasamda çalışıyordu yazılımsal bir hata ama çok kötü sistem yapmışlar laptoplara...
  2. SabroNN

Yardım Mikrofonlu Kulaklığın Mikrofonu Laptopda çalışmıyor.

Merhaba Acer AN517-42 laptop var elimde ve jak girişi olarak Headset girişi olan mirofonlu kulaklık logolu jak girişi var ve bende Razer Kraken Multiplatform var ve bu kulaklığı eski kasamda bulunan tek jak girişli yere taktığımda hem mic hemde kulaklık çalışıyordu fakat laptopda çalışmıyor...
  3. SabroNN

Yardım Realtek Audio 6.0.9350.1 Driver'ı Lazım (AÇIKLAMAYI OKUYUN LÜTFEN)

@BeroGreen kanka çözüm buldunmu benimde mikrofonlu kulaklığımın mici çalışmıyo
  4. SabroNN

Yardım DONANIM ARŞİVİ ACER NITRO 5 ISINMA?

evet kapattım dostum sağol hpet de aklımda onu da kapatacağım sağol
  5. SabroNN

Yardım ACİL YARDIM İŞLEMCİ KULLANIMI ÇOK KÖTÜ

Beyler bluestacks indirdim orda hyperv diye bir şey vardı yükleyip pc restart attı anca öyle kullanabiliyordum onu ondan sonra sildim sevmedim ama nolduysa işlemci kullanımım çok düştü valorantta cs de işlemci %20 fln kullanıyor fps %80 düştü ne yapmam gerek birde windows features on/off diye...
  6. SabroNN

Acer Nitro 5 AN517-42 Alınır Mı?

Benimde aklımda kingston KC3000 var ama acaba uyumlu mu değil mi kafamda soru var
  7. SabroNN

Öneri ACER AN517-42 RAM - SSD YÜKSELTME SEÇENEKLERİ

resmi sitesi çok kötü hiçbişey yazmıyoki adam akıllı Bu özellikleri bulabildim sadece
  8. SabroNN

Öneri ACER AN517-42 RAM - SSD YÜKSELTME SEÇENEKLERİ

Arkadaşlar şöyle bir site buldum laptop modelini yazıyorsunuz adamlar uyumlu olan parçaları gösteriyor ister burdan alın ister ucuz bulursanız ordan alın ben 1024G KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD almayı düşünüyorum umarım pc ile uyumludur. Site https://bilendenal.com/bellek-arama.html
  9. SabroNN

kanka ssd nin tam modelini yazabilir misin nvme m2 ssd değil mi girişi sata ssd değil? çünkü ssd alınca açarsak iade edilemez oluyor bende 1tb almayı dusunuyorum seninki olduysa seninkinden alayım teşekkurler.
  10. SabroNN

dostum selam guç ayarlarında birkaç sorum varda dc adresin varsa konuşabilir miyiz
  11. SabroNN

Power ayarlarini yaptim 75-85 derece arası pc. Ekran kartı gerektiren oyunlari cok iyi oynatiyor fakat işlemci gerektiren oyunlarda oek iyi degil power ayarindan sonra 10-20 fps dustu cs2 de 85 derece aliyorum max oyunda biraz sorunlu acikcası ama valorantta mesela low ayarlarda 144 sabit...
  12. SabroNN

Yardım ACER AN517-42 M2 SSD VE RAM YÜKSELTMESİ ÖNERİ

Sa beyler Donanim arsivinin inceledigi laptopu aldım ekran kartı isteyen oyunlarda güzel performans veriyor fakat işlemci isteyen oyunlarda performansı iyi değil ve çok sıcak cpu ve bende turbo boostu kapattım cpu 95 dereceden 75-85 derecelere 10-20 fps kaybı yaşayarak düşürdüm ama bu pc ye ek...
  13. SabroNN

ACER NİTRO 5 An517-42 16GB ram yükseltme

Bios 1.12 var onu guncelle ama sicakliga etki eder mi bilmiyorum benim actigim konu da bi video var eve gecince o videodaki ayarlari yapcam 20 derece dusuruyomus 70 fln oluyomus sende bak istersen
  14. SabroNN

Dostum benim yukarda paylastigim vidyodaki ayarlar mi power ayarlari? Onlar degilse paylasirmisin
  15. SabroNN

Sessiz moda nerden aldin hacı ben göremedim nitro sens de mi?
  16. SabroNN

Vallaha bakcam knk 1 hafta sonra duzgun test edebilecegim atarim buraya
  17. SabroNN

Beyler sicakliklar nasil bende dun aldim kurdum cs 2 95 dereceleri gordum islemci isterseniz benim actigim konuya bi bakin sizin sicakliklar nasil
  18. SabroNN

ACER NİTRO 5 An517-42 16GB ram yükseltme

Knk arastirdim ayni ramdan turkiyede yok aliexpreste 3000-4000 TL geliyo crucial al, birde sıcaklik degerlerin nasıl işlemci özellikle
Top Bottom