Arama sonuçları: *

1. A

Yardım Bilgisayarım Hoparlörü görmüyor.

Yeni hoparlör almıştım Rampage markasının. Geçen hafta sorunsuz takıp çalıştırıyordum. 2 günlüğüne cıkarmıştım ve 2 gün aradan sonra tekrar taktım ama hiçbir şekilde ses gelmiyor. SÜRÜCÜLERİM güncel. Yardımcı olabilecek var mı? Ve sanırım hoparlörü görmüyor bilgisayar.
  2. A

Yardım Windows 10 Simgeler bulanık/pürüzlü gözüküyor.

windows 11 e geçince hafif düzelmişti o simgeler, biraz monitörden de korkuyorum ama sanırım bir şeyi yok. Monitörü başka bilgisayarda deneyeceğim o zaman buraya sonuçları yazarım teşekkür ederim.
  3. A

Evet yaptım ve ekran kartı seçeneğim yüklü, güncel, her driverim evet güncel, ekran kartım güncel.
  4. A

kankam güncel yazmıştım zaten üstte ve güncel.
  5. A

Evet hepsi kalitede zaten. Bunları da yaptım sonuç nafile. Oyunlarda da biraz pürüzlenme var. Sanırım monitörden. Servise götürmeyi düşünüyorum. 1689863001 Hayır hiçbir şey yapmadım zaten fps arttırmaya gerek oldugunu da düşünmüyorum bu sistemle. Sanırım monitörden kaynaklı bir sorun.
  6. A

Onu da yaptım kanka olmuyor hiçbir şekilde.
  7. A

hayır nvidia rtx 3060 1689795678 Güncellemeyi de geforce experienceden yaptım. Daha farklı sürücü güncelleme çeşidi var mı?
  8. A

Bilgisayarım oyunlarda düşük fps almaya başladı

Sıcaktandır. Bilgisayarın fandaki tozlarını temizleyip, termal macunlarını yenilersen sıkıntı olmaz gibi düşünüyorum.
  9. A

Hayır kalitede her şey. Windows 11 e geçsem düzelir mi acaba windowsdan kaynaklı bir sıkıntı ise? Ekran kartında oldugunu düşünmüyorum sorunun.
  10. A

yapmadığım şey kalmadı her şeyi denedim monitör ayarında netlik ayarı da her şeyi hallettim ama gene olmuyor. yazılarda da var az bir şey
  11. A

Bence de çünkü monitörden olsa gözükmezdi böyle ama sıkıntı neyde anlamadım ekran kartında mı
  12. A

Yeni sistem ve monitör aldım. Özellikle başlat menüsündeki simgeler ve yazılar hafif bulanık gözüküyor. Masaüstünde o kadar da fark edilmiyor. Monitör : Samsung Odyssey G3 165HZ 24 inç.
Top Bottom