Neler Yeni

Yardım Windows 10 Simgeler bulanık/pürüzlü gözüküyor.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra

WhoCares

80+ Gold
Onu da yaptım kanka olmuyor hiçbir şekilde.
bilgisayarımı sağ tuşla tıkla gelişmiş sistem ayarlarına gir ordan gelişmiş kısmına gel performans a gel en iyi performns a ayarla de ondan sonra en iyi görümüne ayarla de bunları yapmadan önce ordan ekran kernarlarını düzelt var onu dene ilk ondan sonra diğer 2 seçeneği dene ben öyle çözmüştüm ekran değişince

Aethera

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Sava
bilgisayarımı sağ tuşla tıkla gelişmiş sistem ayarlarına gir ordan gelişmiş kısmına gel performans a gel en iyi performns a ayarla de ondan sonra en iyi görümüne ayarla de bunları yapmadan önce ordan ekran kernarlarını düzelt var onu dene ilk ondan sonra diğer 2 seçeneği dene ben öyle çözmüştüm ekran değişince
Evet hepsi kalitede zaten. Bunları da yaptım sonuç nafile. Oyunlarda da biraz pürüzlenme var. Sanırım monitörden. Servise götürmeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

fps arttırma mı yaptın hocam
Hayır hiçbir şey yapmadım zaten fps arttırmaya gerek oldugunu da düşünmüyorum bu sistemle. Sanırım monitörden kaynaklı bir sorun.

WhoCares

80+ Gold
Evet hepsi kalitede zaten. Bunları da yaptım sonuç nafile. Oyunlarda da biraz pürüzlenme var. Sanırım monitörden. Servise götürmeyi düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır hiçbir şey yapmadım zaten fps arttırmaya gerek oldugunu da düşünmüyorum bu sistemle. Sanırım monitörden kaynaklı bir sorun.
bendede aynısı olduğu dediğim gibi ben clear type o dediğim yöntem ile çözdüm sanki böyle ekrana bakınca bulanık ve normal yazılar daha kalın gibi geliyordu gözüme hala düzelmiyorsa bilemiyorum

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Yeni sistem ve monitör aldım. Özellikle başlat menüsündeki simgeler ve yazılar hafif bulanık gözüküyor. Masaüstünde o kadar da fark edilmiyor.
Monitör : Samsung Odyssey G3 165HZ 24 inç.
ekran kartını son sürümüne güncelle.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,307
İsim
Semih Boran
Windows'tan ölçeği %100 yaptınız mı? Ekran kartı sürücünüz yüklü mü?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,002
Üyeler
157,869
Son üye
pollatt
Top Bottom