Arama sonuçları: *

• Users: Mimikri
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Hamlandıktan sonra spora gidilir mi?

Arkadaşlar 2 sene üzerine spora geri döndüm dün ilk antrenmanımı yaptım full body ve bugün kalktığımda bütün bölgelerim hamdı. Hamlanınca spora gitmeye devam mı ediyorduk geçmesini mi bekliyorduk hiç hatırlamıyorum bilen var mı? Not:cumartesi günü salon kapalı bugün gitmezsem yarın da...
  2. M

Tenis Oynarken belim tutuldu ne yapmalıyım

Tenis oynuyorduk sayı kaybettim topu yerden alırken çat diye bir ağrı girdi öne doğru eğilince bıçak saplanıyor gibi oluyor geçer mi bu yaşayan var mı kötü bir şey olmuş mudur ne yapmam lazım uzanıyorum şuan ama öne doğru hareket edince bıçak saplanmış gibi ağrıyor
  3. M

LC WAİKİKİ İADE DOLANDIRICILIĞI

Yahu böyle abidik gubidik işler hep mi beni bulur anlamıyorum lcw üzerinden bir ceket sipariş ettim küçük geldi gittim mağazadan iade ettim en kısa sürede parayı alayım diye kadın sipariş numarası ve telefon numarası aldı bitti gidebilirsiniz dedi dedim emin misiniz bu kadar mı fiş miş yok evet...
  4. M

Ford courier 2017 Multimedya açılmıyor

Sabah kalktım arabaya bindim çalıştırdım ekran gelmiyor daha dün geliyordu neden olabilir acaba çözümü nedir bilen var mı?
  5. M

Aliexpress ne kadar vergi alıyor

Arkadaşlar enchen blachstone tıraş makinesi alacağım ucuzmuş baya 150 TL fakat vergiden önceki gösterilen fiyat yazıyor orda ne kadar vergi binecek ekstrem bir durum olma ihtimali varmı alışveriş yapılır mı daha önce yapmadım bilmiyorum ürünü aşağıya bıraktım...
  6. M

Steam İade Talebim 4 gündür incelenmedi

Yahu arkadaşlar bu steam üzerinden aldığım bir oyun sarmadı bende iade etmek istedim iade talebi oluşturdum mail attılar bana 3-4 gün önce güvenlik ayarlarında değişiklik yaptığınız için talebiniz biraz ertelenecektir diye(şifremi değiştirdim) eyvallah dedim de 4 gün oldu hâlâ bakmadılar ne iş...
  7. M

Yardım Telefonumda sildiğim fotoğraflarlar geri geliyor

Çıldırmak üzereyim yaklaşık 1 senedir 50'ye yakın fotoğrafı siliyorum 1 haftaya falan geri geliyorlar tekrar siliyorum tekrar geliyorlar kafayı yedim en sonunda diğer fotoğraflarda böyle bir durum yok neden oluyor bu bir yere de yedeklemedim fotoğrafları ne iş anlamadım
  8. M

Android Samsung A33 One uı 6 neden gelmedi?

Hem a34'e 2 saat önce falan geldi ama a33'e gelmedi neden acaba aynı serideli modellere aynı anda gelmiyor mu bu güncellemeler
  9. M

Yardım Laptop Hoparlör cızırtı sorunu win11

İyi akşamlar arkadaşlar yaklaşık 3-4 gün kadar önce laptopun hoparlöründen cızırtı mı desem pıt pıt mı desem değişik bir ses geliyor win 11 kurulu bilgisayarda hoparlörde herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum google da aratınca bu tip sorun yaşayan bir sürü insan gördüm Windows ses...
  10. M

Yapı kredi Online hesap açma hakkında

Arkadaşlar iyi akşamlar evimin yakınlarında yapı kredi yok gidip banka hesabı açmak için vaktim de burs yatıcak bana online hesap açarsam bursum otomatik olarak hesabıma geçer mi yoksa şubeye mi gitmek zorundayım
  11. M

Laptop Sebepsiz Donma sorunu

Arkadaşlar Yeni laptopumda sebebini anlayamadığım bir şekilde 2 kere donma oldu 1 ay içerisinde farklı zamanlarda ikisinde de pc çok yükl altında değildi chrome açıktı sadece.Görüntü donuyor ama ses gelmeye devam ediyor kapama tuşu ile sadece ekranı kapayıp açınca düzeliyor. Windows 11...
  12. M

Öneri F/P Kablosuz mouse önerisi

Arkadaşlar iyi forumlar laptopta ofis işlerim için bir kablosuz mouse alacağım uygun fiyatlı F/P bir mouse önerebilir misiniz
  13. M

Tonik kaç damla kullanılmalı?

Arkadaşlar salisilik asit içerikli bir tonik var elimde ilk defa kullandım bu akşam fakat göz kararı miktarını ayarlayamadım biraz fazla sürdüm galiba bir pamuğa ortalama kaç damla damlatmamız gerekiyor bilen kullanan varsa cevaplarsa sevinirim.
  14. M

Kumaş Pantolon Boyunu Evde kısaltabilir miyim

Merhaba pantolonumu terziye vermiştim boyunun ölçüsünü alıp ama hataya düştüm ayakkabı ile denemeden direkt boyunu aldım ve yaptırdım sonrasında ayakkabı ile birlikte giyince ayakkabı biraz uzun olduğu için pantolon paçası katlandı biraz tekrar terziye götürmeden 2 parmak kısaltabilir miyim...
  15. M

AGT Kargo Dümenden dağıtım

Arkadaşlar sabah saat 8 gibi dağıtıma çıktı dediler kargo bende öğlen dışarı çıkacaktım mecburen çıkamadım dedim bekliyim gelince giderim saat 17:30 oldu hâlâ gelmedi geleceği de yok muhtemelen geçen senelerde papara kart gönderiminde de aynı sorunu yaşamıştım dağıtıma çıkarıldı demişlerdi sonra...
  16. M

Üniversite seçmeli ders hakkında bilgi

Merhaba üniversite okuyan bilen arkadaşlar hemen cevap verirse sevinirim istanbul üniversitesi 1. Sınıf okuyorum ders alma ekranında zorunlu olan dersler ve seçmeli olan dersler var seçmeli olan derslerden toplamda kaç tane seçmemiz gerekiyor kaç kredilik olması lazım hiç bir yerde...
  17. M

WD Sn810 Mu Kioxia exceria mı?

Okuma yazma hızları ve boyutları Aynı gibi sizce hangi marka daha kalitelidir ve uzun kullanımda üzmez ikiside gen 4
  18. M

Öneri Anker Soundcore Q30 1850 TL'ye Alınır mı?

Amazonda 1900 ve 50 TL kuponum var kulaklığı almak istiyorum ama acelem yok 2 haftam daha var sizce sipariş geçeyim mi yoksa amazon çıtır bir indirim yapar mı tahminlerinizi merak ediyorum veya bu alınmaz şunu al bu fiyata diyeceğiniz öneriniz varsa onuda belirtebilirsiniz
  19. M

Ziraat banka hesabı açmak için fatura şart mı?

Arkadaşlar konu çok önemli bugün ziraate gittim banka öğrenci hesabı açmak için 35-40 dakika sıra bekledikten sonra bize hesap açmak için elektirik,su veya doğalgaz faturası getirmeniz lazım dedi kadın giriştede anlamsız bir şekilde sıramızı atladı onun üzerine ufak bir tartışma olmuştu, sizce...
  20. M

Gerilim Filmi Önerisi

Ben bir gerilim filmi bağımlısıyım akşam bir film izlemek istiyorum dizi de olabilir şöyle durağan olmayan kaliteli diyebileceğiniz gerilim filmleri var mı
Top Bottom