Neler Yeni

AGT Kargo Dümenden dağıtım

Mimikri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kerem
Arkadaşlar sabah saat 8 gibi dağıtıma çıktı dediler kargo bende öğlen dışarı çıkacaktım mecburen çıkamadım dedim bekliyim gelince giderim saat 17:30 oldu hâlâ gelmedi geleceği de yok muhtemelen geçen senelerde papara kart gönderiminde de aynı sorunu yaşamıştım dağıtıma çıkarıldı demişlerdi sonra evde bulamadık diyip şubeden alın demiştiler.Huyu mudur bu firmanın bu dağıtım saçmalığı başka sorun yaşayan var mı?

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
mecit burak kılıç
Arkadaşlar sabah saat 8 gibi dağıtıma çıktı dediler kargo bende öğlen dışarı çıkacaktım mecburen çıkamadım dedim bekliyim gelince giderim saat 17:30 oldu hâlâ gelmedi geleceği de yok muhtemelen geçen senelerde papara kart gönderiminde de aynı sorunu yaşamıştım dağıtıma çıkarıldı demişlerdi sonra evde bulamadık diyip şubeden alın demiştiler.Huyu mudur bu firmanın bu dağıtım saçmalığı başka sorun yaşayan var mı?
4 kez yaşadım hepside iptal edildi gelmedi

jouly

80+ Bronze
dünde bana dağıtımda dediler gelmediler bugünde saat 5 i geçti gelen giden yok

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Yunus
Aynı şeyi yaşıyorum, 2 gün önce güya dağıtıma çıktı evde yokmuşuz (Evde idik).
Dün aradılar iptal ediceğiz hayır getireceksiniz istiyorum diyince tamam dediler ama hala ses seda yok.

Mimikri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dünde bana dağıtımda dediler gelmediler bugünde saat 5 i geçti gelen giden yok

Aynı şeyi yaşıyorum, 2 gün önce güya dağıtıma çıktı evde yokmuşuz (Evde idik).
Dün aradılar iptal ediceğiz hayır getireceksiniz istiyorum diyince tamam dediler ama hala ses seda yok.
Açıkçası sinir krizi geçirmek üzereyim mevzuya bakarmısınız herkese aynı şeyi yapıyorlarmış 3 sene öncede yapmışlardı bana o gün bugündür hâlâ aynı şeyi yapmaya devam ediyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

11’e kadar gelebilir
Yok hocam 6'dan sonra dağıtım yapılmıyor. Hatta ben direkt dağıtım yaptıklarını düşünüyorum yalandan dağıtım yapıyormuş gibi gösterip sonradan sizi bulamadık gelin şubeden alın yalanlarıyla devam ediyorlar zaten büyük bir firma değil benzin masrafı ve motokurye maaşından tasarruf etmek amacıyla böyle ucuz oyunlar yapıyor olabilirler

Şikayetvar sitesinden Agt kargo firmasına ait dümenden dağıtım yaptıkları hakkında binlerce Şikayet okudum çete olmuş bunlar

Son düzenleme:

Navd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Osman Aygün GÜL
Amazon kargolarınıda getirmiyorlar. AGT müşteri hizmetlerinin WhatsApp hattına şikayet kaydı oluşturun ancak o şekilde gönderirler.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,657
İsim
göksel yurtcan
Allah'a emaet olamakla beraber gelecektir diye umuyorum ama bu gün değil

Mimikri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kerem
Amazon kargolarınıda getirmiyorlar. AGT müşteri hizmetlerinin WhatsApp hattına şikayet kaydı oluşturun ancak o şekilde gönderirler.
Nasıl yapacağım onu müşteri hizmetlerini arıyorum barkod numarasını girer girmez WhatsApptan bilgi alın diye oto mesaj çıkıyor sonrada suratıma kapatılıyor

Allah'a emaet olamakla beraber gelecektir diye umuyorum ama bu gün değil
Firma tam bir çete binlerce kişinin şikayeti var getirmiyorlar iade ediyorlar diye banka kartı lazımdı bana pazartesi günü, Geldik evde yoktunuz yalanı ile birlikte bankaya iade edecekler kartı bence

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Batuhan KELEKÇİ
AGT Kargo kadar dandirik bir kargo şirketi yok ne diye kurmuşlar anlamıyorum. Geçen sene Ziraat'in genç kartı gelecekti, rahat 2-3 hafta sonra geldi diyebilirim. Arıyorum tamam sizi öncelikli yapıyoruz dediler. Kaç defa aradım hep aynısı kart burada gözüküyor ama bir türlü dağıtıma çıkmıyor. En son bir daha aradım deim şubenizi söyleyin geleyim oradan alayım diye, şubemiz yok beyefendi anlaşmalı kişiler getiriyor diyor çok gereksiz bir firma.

Mimikri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Kerem
AGT Kargo kadar dandirik bir kargo şirketi yok ne diye kurmuşlar anlamıyorum. Geçen sene Ziraat'in genç kartı gelecekti, rahat 2-3 hafta sonra geldi diyebilirim. Arıyorum tamam sizi öncelikli yapıyoruz dediler. Kaç defa aradım hep aynısı kart burada gözüküyor ama bir türlü dağıtıma çıkmıyor. En son bir daha aradım deim şubenizi söyleyin geleyim oradan alayım diye, şubemiz yok beyefendi anlaşmalı kişiler getiriyor diyor çok gereksiz bir firma.
Ulaşabiliyorsan yine iyi ben hem aradım hem WhatsApp'tan yazdım yinede ulaşamadım dediğin gibi dandirik bir firma

Top Bottom