Arama sonuçları: *

1. Hopeless Fly

Samsung Galaxy Tab S7 FE mi yoksa Huawei Matepad 11 mi ?

Huawei'nin google desteği olsa net alırdım ama google uygulamaları için farklı uygulama yükleyip indirmek uğraştırıcı gerçekten.Üstüne üstlük güncelleme gelince sıkıntı olabiliyormuş.Hiç uğraşamam açıkçası.
  2. Hopeless Fly

Kalemin ucu hakkında bir yorum vardı:"urunu alali 1.5 ay anca olmuştur kalem ucu yazmiyor kalemin ucu yamuldu gibi temassizlik olusuyor. ınanin pisman oldum. madem bozulacak niye sattiniz. neyse pismanim sonuc itibariyle","5 günde kalemin ucu hiç bir darbe almamasına rağmen deforme oldu.","Ürün...
  3. Hopeless Fly

Bence de kocaman ekrana gerek yok,yazılar okunsun yeter ya.Kalemi bazı kişiler kötülüyor da nasıl ? Çok merak ettim.
  4. Hopeless Fly

Sanırım 12 inc dediğin s9 fe+,ben plus olmayanı düşünüyorum.O kadar ekranı ben de istemem laptop zaten 15 inc :D 1705177534 Doğru diyorsun ya zaten pdfe felan işlemler yapcağım için çok kullanmam klavyeyi.
  5. Hopeless Fly

Aslında çok büyük ekran istemiyorum,kütüphanede işimi görsün yeter kafasındayım.Huawei'nin klavyeli kabı çok cezbetti beni ahahahahahah samsung'un klavyeli kabı var mı merak ettim. 1705177253 İpad iyi güzel de kalemi çok pahalı,maalesef tableti alırım ama kaleme param yetmez.
  6. Hopeless Fly

Açıkçası işlemciyi çok kullanmicam,en fazla pdf felan açarım yani.
  7. Hopeless Fly

Vergi indirime sahip değilim maalesef :( ama s7 fe ile s9 fe arasında çok fiyat farkı yok s9 fe daha cazip geldi.
  8. Hopeless Fly

Ders çalışmak için tablet arıyorum(laptop ağır ve abim de kullandığı için telefondan çalışmak zorunda kalıyorum).Telefon ekranı çok küçük geldiğinden dolayı tablet aramaya başladım.Çok kişi önerdi diye huwaei tabletlere baktım ama bu işlerden gram anlamıyorum.Oyun oynamicam,sadece ders...
  9. Hopeless Fly

0-700 TL Arası Uzun Süre Gidecek F/P Gaming Kulaklık

Bu arada ilk attığın link daha pahalıydı ama indirime girmiş.Sence hangisini almalıyım ?
  10. Hopeless Fly

Hmmm,peki sen hangisini tavsiye ediyorsun(en iyi olarak)
  11. Hopeless Fly

Merhaba,ben teknolojiden 1 gram anlamıyorum ve o yüzden buraya geldim.Önceki aylardaki tavsiyelere baktım ki bütçekmi bayağı aymış.Öncelikle kriterlerimde şunlar vardır: -Dip ses olmasın -Cızırtı olmasın -Uzun kullanım süresi olsun Şimdiden tavsiye veren kişilere teşekkür ederim. Bu arada fiyat...
Top Bottom