Arama sonuçları: *

1. desphe

PC İçin F/P Gamepad Almak İçin Ne Kadar Bütçe Lazım ?

F710 Gamepad kronik olarak bağlantı sorunlu.
  2. desphe

🔥İndirim DeFacto Kazak 110₺🔥%47 İndirim Amazon

Üstüne para verseniz gene de bu Slim Fit kazağı giymem.
  3. desphe

🔥İndirim Braun Body Mini Trimmer BS1000 Islak&kuru Vücut Tüy Kesme Makinesi 3.588tl

Pilli bir makineye bu para değmez...
  4. desphe

Philips TAH5205 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Kulaklığı kullanan var mı, tavsiye ediyor musunuz?
  5. desphe

🔥İndirim N11 FLO Mağazasında Altlimitsiz %30 indirim kuponu!

10 yıldır n11 üzerinden alışveriş yapıyorum... :ROFLMAO:
  6. desphe

Müziklerde sevdiğiniz kısımlar

7. desphe

Amd stok soğutucu gayet iyi

3 yıldır stok soğutucu kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. Sıcaklıklar en fazla 80 görüyor.
  8. desphe

480 GB FİYAT PERFORMANS SSD ÖNERİSİ

Sata SSD düşünüyorum.
  9. desphe

480 GB FİYAT PERFORMANS SSD ÖNERİSİ

480 gb fiyat performans hangi ssd'yi alabilirim?
  10. desphe

🔥Razer Seiren X Masaüstü Siyah Gaming Mikrofon 1,399.00₺🔥

Mikrofonu tavsiye etmem fazlasıyla dip ses ve uğultu oluyor. Zamanında uygun fiyata aldığım için 2 yıldır kullanıyorum ama memnun değilim.
  11. desphe

yeni playstation 5'ler duyuruldu

Normal PS5 sahibi olarak yeni cihaza geçiş yapmak için bir sebep göremedim.
  12. desphe

Rahat 50 Saat Oynayabileceğim Oyun önerir misiniz?

Yakuza 0 oynayabilirsiniz. Hatta beğenirseniz uzunca bir süre için oyun arayışınız sona erebilir.
  13. desphe

Gamer Girl Kulaklık 900 Tl Bütçe

Hypergear markasının kulaklık modellerini kullanmış olarak şunu söyleyebilirim; Özellikle ses kalitesi olarak memnunum. Bas, tiz ve midler oldukça başarılı oluyor bu markada. Bir diğer kullandığım Beats EP kulaklık ile kıyasladım, ses kalitesi onu bile aratmıyor. Fiyat performans olarak malzeme...
  14. desphe

AMD Ekran Kartlarında Yazılımsal Sorunlar Devam Ediyor mu?

Zamanında RX5700 XT ekran kartını sık yazılım sorunları yaşadığımdan ötürü satıp NVIDIA marka bir karta geçmiştim. Sonrasında ise RX6600 ekran kartı ile tekrar şansımı denemek istedim ama diğer kartta yaşadığım yazılım kaynaklı yırtılma ve mavi ekran, yeşil ekran gibi sorunlar çözülmüş yani...
  15. desphe

Bayan kullanınca ne oluyor ? :D

Gerçekten cinsiyetçiliğe yeni bir boyut kazandırdınız.
  16. desphe

Yardım Rdr2 sarmadı normal mi?

Genelde oyuna yüksek beklenti ile yaklaşınca olan bir durum bu, etraftaki insanların söylemleri büyük etken. Ama oynadıkça kendini gösteren ve gerçekten de bu söylemleri boşa çıkarmayan bir oyun. Tabi ağır ve oturaklı bir oyun gerek hikaye, gerek oynanış mekanikleri, gerek hikaye sunumu piyasada...
  17. desphe

Nintendo Swich 2 Çıktıktan Sonra Eski Nintedo Oled İndirime girer mi

Zaman içerisinde fiyatı düşse bile dolar kuru ve vergiler sebebiyle en iyi ihtimal aynı fiyatta kalacaktır. Yeni bir model yerine Switch 2 çıkarmayı seçme nedenleri Switch çok iyi satmış bir konsol olduğu için 2. bir model çıkarıp risk almak istemiyor olmaları olacaktır ama yeni bir seri cihaz...
  18. desphe

Sahibinden'den İlk Defa Alışveriş Yapacağım

Desi ile ilgili bir sorun oluşabildiğini ilk kez duydum. Satıcı ürünü Param Güvende ile satabiliyorsa satın aldığınız ürünü size göndermek zorunda.
  19. desphe

Playstation 5 CFİ Sorunu

1200 modelini kullanıyorum, hiç bir sorun yaşamadım.
  20. desphe

Nintendo vs Xbox series s

Satış fiyatı muhtemelen 300 dolar olur, ülkemizde mâlum dolar ve vergilerden dolayı da aşağı yukarı o fiyatlar olacaktır.
Top Bottom