Arama sonuçları: *

• Users: RozenKrone
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

Laptop Ekran Kalitesi Arttırma veya Azaltma

Arkadaşlar Merhaba Ben Laptop ımın Ekran panelini bazı sebeplerden dolayı değiştirmek istiyorum. Değiştirmişken de ne biliyim eger mumkun ise daha kaliteli bir panel koymak istiyorum. Bu mümkün mü? Bunun tam tersini de sormak istiyorum, paneli degiştireyim derken mevcut özelliklerden daha kötü...
  2. R

Ölü Pixel için Kesin çözüm öneriniz?

Arkadaşlar Merhaba, 'O kadar çalışıyoruz şu dünyaya bir daha mı gelecez, Bir tane güzel laptop um olsun' diye karar verdikten sonra Paraya da sıkışan bir arkadaşımdan Yurt dışından satın almış oldugu Legion i7 8 gen 13900hx rtx 4080 bir laptop satın aldım. Paranın çok onemli olmadıgı...
  3. R

Dahili Ekran Kartı önemli mi?

Arkadaşlar Merhaba, bir bilgisayar ya da laptop alacakken nerdeyse hiç bu dahili ekran kartın özelliklerine bakmıyoruz. Bakmamızı oneren birini de gormedim. Bunun bir onemi yok mu? Hafif işlerde devreye girdigini okumustum bu devreye girme bilgisayar tarafından otomatik mi belirlenip yapılıyor...
  4. R

Kriterlerime Göre Laptop Yorumlarınız

Arkadaşlar Merhaba, Yeni bir laptop alacagım, çok fazla araştırma yaptım. Ozellikle youtube kanalında bu forumun ismini vererek yapılan yayınlar en çok ilgilendiğim konulara değindiği için foruma girip sizlerin görüşünü almak istedim. Öncelikle bütçe sorunum yok şükür, yurt dışında çalıştıgım...
Top Bottom