Arama sonuçları: *

• Users: kdrbirol
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Yeni Monster Abra A7 aldım. Hayırlı olsun? Geçmiş olsun?

Monster Abra A7 V13.1 model laptop aldım. 16Gb ram olan modelidir. Sizce hayırlı mı olsun geçmiş mi olsun? 13.250 TL ye aldım. https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v13-1/ İyi forumlar
  2. K

Yardım Laptop Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Monster abra a7 v13.1 model laptop aldım. 17.3 inç. Bu modele uygun, güzel kullanışlı ve çok cep yakmayan soğutucu önerileri almak istiyorum. Hayırlı geceler
  3. K

2. El Sistem Ne kadar Eder? Rtx2060 Ryzen 5 3600

Arkadaşlar aşağıda ki sistemi satmak istesem kaça satarım?(Sadece ekran kartının garantisi yok onun dışındakiler bir sene daha garantili. Ama ekran kartı da normal sıkıntısız.) AMD R5 3600 Asus DUAL RTX2060 EVO 6GB Asus PRIME B450M-K Toshiba 500GB Ssd(TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2 SSD)...
  4. K

A101 Oyun Kolu Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar. Bu oyun konsolunu almayı düşünüyorum. Fiyatı sizce nasıl? Kullanan arkadaşlar var ise yorum yapabilir mi? Kalite durumu nasıl?
  5. K

Daha Önce Buradan Alışveriş Yapmış Olan Var mı? (@elektronikgumruk)

Merhabalar. Daha önce bu instagram sayfasından elektronik ürün alan var mı acaba? Binlerce beğenisi var yorumları da bir hayli. Rtx 2060 lı tulparı 7k ya satıyorlar. Param da çöp olsun istemiyorum. Bilgisi olan var ise yorum yapabilir mi acaba?
  6. K

Laptop Önerisi Yapabilir misiniz? (8-12k)

Masaüstü bilgisayarımı satıp laptop alacağım. Masaüstüme denk beni üzmeyecek laptop önerisi yapabilir iseniz çok sevinirim. Masaüstü sistemim de ryzen5 3600 ve rtx2060 bulunmakta. Benzeri veyahut varsa üstü laptop önerilerine açığım.
  7. K

R5 3600+RTX 2060 Sistemimi Ne Kadara Satmalıyım?

Pc mi satmaya kalksam ne kadar eder ne kadara satmalıyım sizce? Yorumlarınızı bekliyorum. Ortalama 10 ay oldu alınalı hepsi garantili. Düzenli de bakım yapıyorum. Asus Prime B450M-K AMD r5 3600 Xigmatek Cyclops kasa 650 80+Plus Power Toshiba 500 GB m2 Ssd Crucial 16 GB Ram (3000Mhz) Asus dual...
  8. K

3D Bir Tasarımı Png Kalıba Nasıl Dökerim?

Merhabalar. 3D bir forma tasarımı mevcut. Bu tasarımı resim formatına yani 2d hale nasıl getirebilirim? Veyahut yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı dır?
  9. K

Forma Tasarımı Yapabilecek? (Ücretli)

Merhabalar. Bu tarz forma tasarımını kime nerede yaptırabilirim? Ve tahmini nekadar fiyat çıkar? Fikri olan yazabilir mi?
  10. K

Termal Macun Önerisi

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımı yakın zaman da kapsamlı şekilde temizleyeceğim. İşlemcim ryzen53600 ekran kartım rtx2060. Bunlar için uygun ve sağlam macun öneriniz var mıdır?
  11. K

Afiş Hazırlayabilecek?

Merhaba arkadaşlar. Biz yakın zaman da bir kampanya başlatacağız. Bir yardım kampanyası. Adı Biz Bize Yeteriz olacak. Kendi çapımız da bir kampanya olacak. Amacı, yoksul ailelere çevreden gelen erzak, giyim, kırtasiye, nakit yardımlarını ulaştırmak. Bunun için de dikkat çekecek bir afiş...
  12. K

Yayın Dekorasyonu Hakkında Yardım

Merhaba arkadaşlar. Ara sıra yayın yapmaktayım ve arkaplanıma ne gibi süslemeler, dekorlar yapabilirim? Fikri olan yazar ise sevinirim :) (Alan geniştir fotoğrafta küçük çıkmış.)
  13. K

İyi Bir Yayın Açmak İçin Kaç Upload Değeri Gerekli?

Merhaba arkadaşlar. Benim sistemimde ryzen5 3600 ve rtx2060 ekran kartı bulunmakta. twitch ve dlive da yayınlar açmak istiyorum fakat şuanki upload değerim 2 olduğu için droplamalar oluyor. Acaba nekadar bir upload değeri ile iyi bir yayın açabilirim? Yayın hakkinda bilgili olan arkadaşlar bana...
  14. K

İnternet Önerisi Yapar mısınız?

Yayın yapmak için internet sağlayıcımı değiştireceğim. Şuan 10mps sabit hız 12 download 1.2 upload alıyorum ve haliyle yayınlarda sürekli donmalar oluyor. Şuanki paketime 94 civarı bir fiyat ödemekteyim. Bu fiyat bandında upload değeri yüksek kaliteli yayın açabileceğim internet önerisi yapar...
  15. K

Yayın Hakkında Yardım Eder Misiniz?

Merhaba hayırlı günler herkese. Sistemimde rtx2060, ryzen5 3600 ve 16gb ram bulunmakta. Streamlabs uygulaması ile dlive da valorant, csgo vb oyunların yayınlarını açıyorum fakat sürekli drop girmeler, yayında donmalar geç gelmeler oluyor. Yayın ayarları hakkında bilgisi ve yardımcı olanilecek...
  16. K

Pc de Pes Oynamak İçin Konsol Önerir Misiniz?

Bilgisayarda pes oynamak istiyorum. Bu konsol dan iki adet alırsam ikisini de çalıştırabilir miyim acaba? Veyahut önereceğiniz pc için konsol varmıdıd uygun fiyatlı?
  17. K

MSI Patronu Yedinci Kattan Düşerek Hayatını Kaybetti

Geçen yıldan bu yana MSI firmasının CEO görevinde olan 56 yaşındaki Charles Chiang, merkez binasının yedinci katından düşerek talihsiz bir şekilde hayatını kaybetti. Bilgisayar donanımları konusunda dünyanın önde gelen firmalarından MSI bu hafta elim bir olay yaşadı. Firmanın patronluğunu...
  18. K

3D Çizimi Nereden Bulabilirim?

Ekteki ekran kartı desteği olarak yapılmış aparat çok hoşuma gitti. Bugün bir 3d ürün yapan bir dükkan ile görüştüm çizim olması gerekiyormuş. Bu tarz ürünlerin çizimini nereden bulabilirim acaba?
  19. K

Ekran Kartımı Nekadara Satmalıyım?

Yaklaşık bir aydır kullandığım ekran kartımı satacağım. Bir sorun ve arızası yoktur sadece model yükseltmek istiyorum. Sizce nekadar para dan ilana koymalıyım? Yaklaşık 40 saat falan çalıştırdım bu bir ayda o sürede de sadece csgo oynamıştım. (Rtx2060)
  20. K

9000 TL Sistem Önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Sistem+monitör için 9000 TL bütcem bulunmakta. monitörün çok abartı olmasına gerek yok. Sağlam bir sistem almak/toplamak istiyorum. Yardımcı olur iseniz sevinirim. Hangi hazır sistemi almalıyım veyahut neler toplamalıyım?
Top Bottom