Neler Yeni

Pc de Pes Oynamak İçin Konsol Önerir Misiniz?

kdrbirol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Kadir Birol
Bilgisayarda pes oynamak istiyorum. Bu konsol dan iki adet alırsam ikisini de çalıştırabilir miyim acaba? Veyahut önereceğiniz pc için konsol varmıdıd uygun fiyatlı?

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Çalıştırırsın tabii ki ama ne kadar memnun kalırsın bilmem. Ben dualshock 4 kullanıyorum ama xbox kolu hepsinden iyi bence.

Bilgisayarda pes oynamak istiyorum. Bu konsol dan iki adet alırsam ikisini de çalıştırabilir miyim acaba? Veyahut önereceğiniz PC için konsol varmıdıd uygun fiyatlı?
Konsol değil de kol ya da joystick desek daha mantıklısı olur.
Çalışabilir ancak pc nin sürümü nedir?
Bunu sorma sebebim Windows 7 ise ek ayarlar yapabilirsiniz eğer Windows 10 ise takıp direkt de çalışabilir

Balkız

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Çalıştırırsın tabii ki ama ne kadar memnun kalırsın bilmem. Ben dualshock 4 kullanıyorum ama xbox kolu hepsinden iyi bence.
Aynen xbox kolu çok rahat.
Bilgisayarda pes oynamak istiyorum. Bu konsol dan iki adet alırsam ikisini de çalıştırabilir miyim acaba? Veyahut önereceğiniz PC için konsol varmıdıd uygun fiyatlı?
Onların adı konsol değil "gamepad" veya Türkiye'de "kol" da deniliyor.
Ben böyle gamepad'lerden çok aldım uzun ömürlü olmuyorlar.

GameloG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Halil İbrahim Akyol
Aynen xbox kolu çok rahat.

Onların adı konsol değil "gamepad" veya Türkiye'de "kol" da deniliyor.
Ben böyle gamepad'lerden çok aldım uzun ömürlü olmuyorlar.
Monster Pusat nasıl acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Yiğit Cihan
aynısı bende var rengi bile aynı çok memnunum tutuş hissi çok güzel malzeme kalitesi çok üstü silikon elin kaymıyor kesinlikle al derim kablosu kumaş örgü birde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,522
Üyeler
142,139
Son üye
nandomuslera
Top Bottom