Arama sonuçları: *

1. O

Apple Watch Ön Cam Değişimi

Dostlar herkese selam, şimdi apple watch SE 2. Nesil bir saatim var. Dün apartmandan inerken kolum duvara çarptı ve saatim çatladı. Ekran değişimi için 2 gündür araştırmalar yapıyorum. Ekran değişimi fiyatı aldım bir kaç firmadan korkunç rakamlar var 6000-8000 TL arası fiyat verdiler. Neyse en...
  2. O

İphone tamir ücretleri

Telefon tamiri yaptırırken en önemli faktör güven açıkçası, benim kırmızı çizgim güvendir. Yıllardır hizmet aldığım sorun yaşamadığım, yaşadığımdada arkasında duran tamirburada firması ile iletişim kurmanızı tavsiye ederim. Fiyatları piyasanın %5-%10 üstü ama değer bence.
  3. O

Tamirburada hakkında bilgi

Cihazımın onarımı sorunsuz olarak yapıldı. Kargo paketlemeleri işlerine ne kadar önem verdiklerini gösteriyor zaten. özetle sorun yaşamadım garanti belgesinide göndermişler zaten işlerinin arkasında adamlar. tamirburada teşekkürler.
  4. O

Tamirburada hakkında bilgi

Telefon tamiri yaptıracağım, kadıköy tamirburada firmasına iPhone 14 pro max telefonumu ekran değişimi için kargo ile gönderdim. Umarım yorum ve görüşmede aldığım güvenin karşılığını alırım. Detayları yine tamir sonrası yazacağım. Tamirburada
  5. O

Bimar bilgisayar vs Tamirciabi vs GSM iletişim teknik servis

Telefon tamiri sektöründe usta çok fakat dürüst usta bulmak çok zor, bu anlamda yıllardır hizmet aldığım Tamirburada firmasını tavsiye ederim. işinin arkasında duruyor güvenilir firma diyebilirim.
Top Bottom