Arama sonuçları: *

1. M

Yardım 15.000TL ye kadar Telefon önerisi , l BUGÜN ALINACAK HEMEN l

Xiaomi Redmi Note 13 Pro var 8gb - 256 gb veya aynı paraya poco m6 pro var 12 gb-512
  2. M

16 GB Ram 32 GB Yapılmalı mı?

DDR 5 için Anakart ve işlemciyi değiştirmek gerekince vazgeçtim ve 32 gb ddr4 yaptım.
  3. M

Çözüldü✓ Pc için soğutucu önerisi

Ben fiyatından dolayı msi aldım. Sabah pc açar açmaz HW montörü de açıyorum. Tüm gün izliyorum. Minimum 33 derece maxımum 64 derece. cpu-z ile stres testide yaptım. 68 dereceyi geçmedi. Montaj yapmadan önce çok araştırdım. Hortumun bağlantı yeri yukarı gelecek şekilde montajladım. Son derce...
  4. M

Pmw + Argb 120 cm kasa fan seti

4 Adet pwm 4 pin ve Argb özellikli fana ihtiyacım var. Önerisi olan var mı?
  5. M

🔥İndirim Hyper X ABS Pudding Keycaps 379 TL

HyperX Alloy Elite klavyem var. Türkçe değil idi. Çok daha pahalı iken aldım. Uzun zamandır kullanıyorum. İş yerinde günde 9-10 saat kullanıyorum. Sürekli yazı yazıyorum. En ufak yıpranma parlama yapmadı. Çok memnunum. Kalavyem ile bire bir uyumlu olduğu için mükemmel oldu. Bir de yedek alsam...
  6. M

3200MHZ Ramlerim 2400 Mhz olarak çalışıyor.

Sakin kafa ile kurcalayınca Xmp nin kapalı olduğunu fark ettim. Açtım 2926 dan çalışmaya başladı. Neden 2926 onu henüz bilmiyorum. Ya anakart yada işlemci. Henüz bilemedim neden 3200 çalışmadığını. Hoş 2926 da iyi bir gelişme.
  7. M

3200MHZ Ramlerim 2400 Mhz olarak çalışıyor.

Arkadaşlar İşlemcim I7 10700 anakartım Msı Mag B460 Tomahawk. İki adet Kingston KF3200 C16 DDR4 toplam 32 gb Ram kullanıyorum. Ramlar doğru slotlarda takılı. Xmp açık ve ramlar 2400 mhz de çalışıyor. 3200 olarak çalışmayışlarının sebebi İşlemci mi? Z serisi anakartım olmadığı için mi? Nerede...
  8. M

MSI MAG CORELIQUID M360 Alınır mı?

Açıkçası korkarak aldım. Sonuçta kimsenin incelemediği videosu bile olmayan bir soğutucu. Hakikaten çok iyi bir iş yapmışım. Anakart, ekran kartı ve birde bu soğutucu son derece güzel oldu. Boşta 34-36 derece oyunlarda ise 65 dereceyi buluyor işlemci sıcaklığı. Vatandan birde Cooler Master...
  9. M

MSI MAG CORELIQUID M360 Alınır mı?

Merhaba, ben msi core liquid m360 sıvı soğutma almak istiyorum. Fiyatı bildik markalara göre daha uygun. Web sen değilde mağazadan yarın gidip almak istiyorum. Kasayı aldım. Hafta sonu beklemeden gidip vatandan almak niyetim. Ancak bu sıvı soğutma hakkında webte ne bir video ne inceleme nede bir...
  10. M

numlocksuz klavye kullananlar amacınız ne

Masada az yer kaplıyor. Estetik. Şirin. Eminim daha başka sebepleri de vardır. Bunlar benim aklıma gelenler. Bunca insan alıyorsa bir anlamı olmalı değil mi? Zevk meselesi. Sen almazsın olur biter.
  11. M

Yardım amazonun berbat garanti süreci, yardım lazım (razer Mouse)

Amazon son derece hızlı gönderim yapıyor. Ertesi gün siparişin teslim ediliyor ama o kadar. Satış sonrası destek sıfır. İade veya destek ile işim olmasın diye dua ediyorum.
  12. GIGABYTE GeForce RTX 3060 TI GAMING OC D6X 8GB GDDR6X 256 Bit

GIGABYTE GeForce RTX 3060 TI GAMING OC D6X 8GB GDDR6X 256 Bit

Mayıs 2023'te İtopyadan aldığım faturalı kutulu kartım 4000 serisinden yeni kart aldığım için boşa çıktı. Hiç bir sorunu, eksiği arızası yoktur. Haftada en fazla 2 saat kullandım. Bundan daha temizini bulmanız muhtemelen mümkün olmaz. Yaklaşık 20 ay garantisi var. Şu anda kutusunda duruyor...
  13. M

Evganın rtx3090 kartını mı yoksa gainward 4070ti kartını mı almam daha iyi olur

Bence 4070 ti. Yeni nesil. Dssl 3.5 geldi. VRamı zaten fazla fazla yeter. Ama rakamlar çok yüksek. İnsan karışmaya bile çekiniyor.
  14. M

3060 Tİ ALDIM ESKİ EKRAN KARTIMLA AYNI FPS DEĞERİ VERİYOR?

Valorantta işlemci ne kadar güçlü ise o kadar fazla fps alırsın. Farkı diğer oyunlarda görebilirsin.
  15. M

Çözüldü✓ 4060,4060ti 8gb vram sorun çıkartır mı

Az önce yazmayı unuttum. Bir de artısı var. 650va ups kullanıyordum. Oyun açıpta ekran kartı kullanımı %80 lere çıktığı an ups ötmeye başlıyor ve kapanıyordu 3060ti kullanırken. Şimdi hiç bir sıkıntı yok. 4060 ti çok daha az watt ile tam kapasite çalışıyor.
  16. M

Çözüldü✓ 4060,4060ti 8gb vram sorun çıkartır mı

Bende senin gibi düşünüyordum. 8 gb nin yetmeyeceğini düşünüp 4060 ti 16 gb modelinden aldım. Afterburner kullanıyorum. Çok fazla oyun oynamıyorum ama gördüğüm kadarı ile farcry6 9gb kullanıyor, cyberpunk 2077 9.7 gb kullanıyor. Gta5 6 gb civarında kullanıyor. Ben bu oyunları 2k cözünürlükle...
  17. M

İkinci el evga 3080 ultra alırken neye dikkat etmeliyim.

Şahsi fikrim bu karttan uzak durman olurdu!
  18. M

Bu site güvenlimidir?

Bunun satıcısı hb. Gönül rahatlığıyla alabilirsin. Arkadaş en doğrusunu demiş.
  19. M

Çözüldü✓ Gigabyet Rtx 3060 Ti Satıp RTX 4060 Ti alınır mı??

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CBK8TQS1?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image MSI VGA GEFORCE RTX 4060 TI VENTUS 3X 16G OC RTX4060TI 16GB GDDR6 128B Dün gece amazon birden fiyat düşürdü. Piyasadaki güvenemediğim bir satıcı dışında en uygun fiyat + taksit oranına sahipti bende aldım. MSI VGA...
  20. M

Çözüldü✓ Gigabyet Rtx 3060 Ti Satıp RTX 4060 Ti alınır mı??

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CBK8TQS1/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1W1A54GZC1UNN&psc=1 Buna bakmaya başladım ama bütçeyi aşıyor. Fiyatının düşmesini beklesem kim bilir ne kadar beklerim. Bilemedim.
Top Bottom