Arama sonuçları: *

• Users: muzunman
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Pmw + Argb 120 cm kasa fan seti

4 Adet pwm 4 pin ve Argb özellikli fana ihtiyacım var. Önerisi olan var mı?
  2. M

3200MHZ Ramlerim 2400 Mhz olarak çalışıyor.

Arkadaşlar İşlemcim I7 10700 anakartım Msı Mag B460 Tomahawk. İki adet Kingston KF3200 C16 DDR4 toplam 32 gb Ram kullanıyorum. Ramlar doğru slotlarda takılı. Xmp açık ve ramlar 2400 mhz de çalışıyor. 3200 olarak çalışmayışlarının sebebi İşlemci mi? Z serisi anakartım olmadığı için mi? Nerede...
  3. M

MSI MAG CORELIQUID M360 Alınır mı?

Merhaba, ben msi core liquid m360 sıvı soğutma almak istiyorum. Fiyatı bildik markalara göre daha uygun. Web sen değilde mağazadan yarın gidip almak istiyorum. Kasayı aldım. Hafta sonu beklemeden gidip vatandan almak niyetim. Ancak bu sıvı soğutma hakkında webte ne bir video ne inceleme nede bir...
  4. M

Çözüldü✓ Gigabyet Rtx 3060 Ti Satıp RTX 4060 Ti alınır mı??

Daha önce saçma bir alışveriş yapıp burada yazanları okuduktan sonra siparişimi iptal ettim. Şimdi size danışıp sonrasında sipariş vermek istiyorum. Şu anki kartım bu ; GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC D6X 8GB GDDR6X 256 Bit Ekran Kartı...
  5. M

Çözüldü✓ Ben hata mı yaptım? Rtx 3060 ti dan rtx 4060

Günaydın. Forumu okumadan önce Gigabyte RTX 4060 8 gb siparişi verdim 12.000 TL amazon fiyatı vardı. Bendeki kart ise Gigabyte RTX 3060 ti 8 gb. Burada yazılanları okuyunca siparişi iptal etmek istedim ama siparişim kargoya verilmiş. İptal edemedim. 4060 yarın elime geçer. Sizce ne yapmalıyım...
  6. M

Rival 3 wireles led sorunu

Merhaba; Rival 3 wireles aldım. Bağlantıda falan hiç bir sorun yok. Ancak şunu fark ettim; Bluetooth ile bağladığım zaman led aydınlatması bağlanmadan önce mavi yanıp sönüyor bağlandıktan sonra sadece turuncu. Rengi değiştirmek istedim. Çok uğraştım ama sadece turuncu. Usb den bağladığım zaman...
Top Bottom