Arama sonuçları: *

1. P

Hangi Monitörü Tercih Etmeliyim

merhabalar benim 1440p 144hz 1ms bir monitörüm var ve ben onu sizce 1080p 280hz 0.5ms monitör ile değiştirmelimiyim 1440p çok keskin geliyo ama 280hz ile 144hz arasındaki farkı bilmiyorum sizce değermi yeni monitör almaya
  2. P

Anakart Ve İşlemci Uyarmı

Ben yeni anakart ve işlemci almayı düşünüyorum anakartı ve işlemci aldıktan sonra m.2 ssdyi sıfırlamadan takarsam her hangi bir sorun olurmu
  3. P

Sistemim Yeterli Performansı Sağlamıyor

oynadığım valorant oyununda arkadaşımın bilgisayarı i5 10400f rtx 2060 super, benim bilgisayarım i9 11900 rx6600 ama arkadaşım benden 100 fps daha fazla alıyor. Amd yazılımından Hız aşırtma GPU yapınca ekran kartı çöküyor ne yapmalıyım artı olarak ikimizde grafikleri ortada kullanıyoz
  4. P

Logitech G923 Çalışmıyor

İçini Açtığım Direksiyonun Çarklarına Yağ Sürcektim Ama Çarka Ulaşabilmek İçin Anakartı Sökmek Gerekiyordu Anakart Kablolarını Söktüm Anakartı Aldım İşimi Halledikten Sonra Anakartı Ve Kablolarını Takıp Bilgisayara Bağladığımda Bilinmeyen USB Diyip Bağlanmıyor Ne Yapmalıyım
  5. P

Logitech G923 Çalışmıyor

İçini Açtığım Direksiyonun Çarklarına Yağ Sürcektim Ama Çarka Ulaşabilmek İçin Anakartı Sökmek Gerekiyordu Anakart Kablolarını Söktüm Anakartı Aldım İşimi Halledikten Sonra Anakartı Ve Kablolarını Takıp Bilgisayara Bağladığımda Bilinmeyen USB Diyip Bağlanmıyor Ne Yapmalıyım
  6. P

Valorant Mavi Ekran Hatası

Valorant'a girince biraz oynuyorum sonra bilgisayar mavi ekran verip bilgisayar yeniden başlatılıyor, çözümü varmı?
Top Bottom