Arama sonuçları: *

1. Pukiina

İlişki konusunda çok zor durumdayım tavsiyenize ihtiyacım var

kesinlikle bitir hocam zaten zayıf noktandan vurduysa o iş öyle devam eder her seferinde.
  2. Pukiina

TYT NETLERİMİ NASIL YÜKSELTEBİLİRİM

hocam öncelikle denemelerini sağlam analiz etmen gerekir konularda nelerde eksiğin var hangi soruları veya soru köklerini yanlış anlayıp hata yapıyorsun bunlara odaklanıp bunlara çalış ardından da kendiliğinden yükselir.
  3. Pukiina

İlişki konusunda çok zor durumdayım tavsiyenize ihtiyacım var

Hocam o kızla olmaya devam ettiğin ve arkadaşınla görüşmeye devam ettiğin sürece, sadece içinde arkadaşına karşı utanç ve vicdan azabı olacak ayrıca kızın yaptığı da hoş değil arkadaşı olarak seni bilip sana açılması zaten mantık dışı. durumun gerçekten şuan sıkıntılı. eğer arkadaşın durumu...
  4. Pukiina

Yardım Büyük laptop çantası önerisi?

hocam o sefer tasını bu laptop çantası rahatlıkla alır. çatanın aynısını bende kullanıyorum haznesi geniş ve bayağı da güzel düşünürseniz kesinlikle öneririm. https://www.hepsiburada.com/lenovo-16-inc-ideapad-gaming-modern-sirt-cantasi-siyah-gx41h70101-p-HBCV00002WXIU6
  5. Pukiina

Genel Matematik 1 Çözümlü Mustafa Balcı

teşekkür ederim sağolasın hocam ayağına taş değmesin.
  6. Pukiina

Derslerin Hicbirini anlamıyorum.

Öncelikle hedef bir mevki istiyorsan ders çalışman gerektiğini hatırlat kendine. Ve şunu unutma ne yaparsan yap hiçbir işi sevmeden sürdüremezsin. Bu yüzden sev yani sevmeden istemeden öğrenemezsin. Dikkat sorununla ilgili de bir danışmandan veya uzman bir hekimden, randevu alabilirsin.
  7. Pukiina

Genel Matematik 1 Çözümlü Mustafa Balcı

rica etsem bana da atar mısınız
  8. Pukiina

Ehliyet sürüş sınavı hakkında

hocam hiçbir şekilde kimse ne derse desin video kişi falan tavsiye verirse yapma. Sana öğreten kişi ne öğrettiyse onu uygula. Ne kadar sakin kalırsan sınav senin için o kadar kolay olur
  9. Pukiina

Gelecekte Hangi Mesleği Seçmeliyim

Rica ederim :) Valla hocam sende haklı olabilirsin lakin o zamana kadar ne olacağımız belli de olmaz ama bir gerçek var yapay zeka temelli araç gereçler arttıkça anlaşılan o ki bu bölümün kendi çapında bayağı ileri gideceği yönündeyim ben.
  10. Pukiina

a1 ehliyet sınavını derssiz geçebilir miyim?

sınava kadar her gün biraz çıkmış çözme biraz konulara bakarak ama daha çok çıkmış çözerek rahat geçersin yazılı sınavı
  11. Pukiina

mezunum e-okula girmek zorundayım.

Hocam mezun olduğunuz liseye gidip durumunuzu belirtin onlar size söyleyecektir
  12. Pukiina

kız arkadaşıma hediye almak istiyorum

Hocam onu satıcıyla görüşün bi ona göre yönlendirsinler sizi
  13. Pukiina

Gelecekte Hangi Mesleği Seçmeliyim

Hocam geleceğin meseleği olacağı kesin bölümlerden birisi yapay zeka mühendisliği ve yapay zeka ile alakalı bölümler olacağı kesin. Günümüz gelişen teknolojilerden de anlayacağımızdan ötürü bir çok mühendislik alanını bu bölüm kapatır gibi duruyor. Eğer sizin de ilgi alakanız varsa bunun üzerine...
  14. Pukiina

Valla hocam ben bastırdım birebir aynısı geldi sizde sipariş ederken satıcıya aciliyetinizi ve fotoğrafın iyi çıkması gerektiğini vurgularsanız dikkate alıyorlar. 1726431685 bakmak istersen figür falan demişsiniz hocam şimdi fark ettim düşünürsen şöyle bir şey de alabilirsin...
  15. Pukiina

Aynen hocam ne yazıyorsa o. Çok tutulduğu için ya da başka firmalarda benzerini yapıyorlar o yüzden olabilir hocam. Kim daha çok kaparsa o daha avantajlı hesabı 1726431461 Eğer farklı bir şeyler düşünüyorsan müzik kutusunda dönen balerin vs gibi seçeneklerde var onlara da bakabilirsin.
  16. Pukiina

Hocam ben daimi oradan alıyorum profilin de ss lerini alıp atabilirim daha bi sıkıntı yaşamadım bide asıl kırık dökük gönderen bu siteler. Yani ben daha hiçbir sorun yaşamadım gayette memnunum.
  17. Pukiina

https://www.ciceksepeti.com/kisiye-ozel-fotografli-spotify-sarki-barkodlu-masaustu-plak-kcm56461019 https://www.ciceksepeti.com/spotify-barkodlu-dekoratif-plak-2-anahtarlik-kcm2259880 Hocam benzerini aldım hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım ek olarak not yazdırırsan kız arkadaşının eline...
  18. Pukiina

Laptop sırt çantası önerisi

Hocam bende lenovo idea gaming sırt çantası var. Bayağı memnunum içi de derin hatta yolculuk vs için bile kullanılır bilgisayarım da Hp hatta. Biraz model ve kumaş'la alakalı olabilir dediğiniz. Hayırlı olsun
  19. Pukiina

Hangi papara kart alınmalı

Papara'nın sitesinden kartların hangisinin ne için kullanıldığını avantajı vss bakabilirsin hocam. Öyle bakmanı öneririm
  20. Pukiina

Laptop sırt çantası önerisi

Hp nin ve lenovo'nın çantaları güzel hocam düşünürsen Bi bak derim.
Top Bottom