Neler Yeni

kız arkadaşıma hediye almak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
can doğan
şöyle bir şey düşünüyorum fakat bu çok sağlam gelmedi bu tarz bir şey alabileceğim başka bir yer var mı?
veya sizin alıpda memnum kaldığınız hediye var mı önerebilir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
can doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.ciceksepeti.com/kisiye-ozel-fotografli-spotify-sarki-barkodlu-masaustu-plak-kcm56461019
Hocam benzerini aldım hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım ek olarak not yazdırırsan kız arkadaşının eline ulaştığında daha da mutlu olacağını düşünüyorum
kral nedense ciceksepetinden alısveris hic icime sinmiyo
belki bi sıkıntı cıkmaz ama bi garip geliyor bana. sen bi sıkıntı yaşadın mı?

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
şöyle bir şey düşünüyorum fakat bu çok sağlam gelmedi bu tarz bir şey alabileceğim başka bir yer var mı?
Bence mangal yap amcaoğlu. He illede hediye vercem diyorsan bunu sipariş geç ama mangal yaparken ver. Mangal kadınların kalbine giden gizli bir yoldur bunu unutmayın...

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Gamer mı sevgilin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
can doğan
Gamer mı sevgilin?
pek sayılmaz kral cok sevecegini dusunmuyorum.
ama tatlı figür gibi şeyleri sever
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence mangal yap amcaoğlu. He illede hediye vercem diyorsan bunu sipariş geç ama mangal yaparken ver. Mangal kadınların kalbine giden gizli bir yoldur bunu unutmayın...
:D
haklısın dostum ancak hediyede almak istiyorum

Pukiina

80+ Bronze
kral nedense ciceksepetinden alısveris hic icime sinmiyo
belki bi sıkıntı cıkmaz ama bi garip geliyor bana. sen bi sıkıntı yaşadın mı?
Hocam ben daimi oradan alıyorum profilin de ss lerini alıp atabilirim daha bi sıkıntı yaşamadım bide asıl kırık dökük gönderen bu siteler. Yani ben daha hiçbir sorun yaşamadım gayette memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
can doğan
Hocam ben daimi oradan alıyorum profilin de ss lerini alıp atabilirim daha bi sıkıntı yaşamadım bide asıl kırık dökük gönderen bu siteler. Yani ben daha hiçbir sorun yaşamadım gayette memnunum.
Bir plak + 2 anahtarlık mı veriyolar?
fiyat niye bu kadar uygun acaba

Pukiina

80+ Bronze
Bir plak + 2 anahtarlık mı veriyolar?
fiyat niye bu kadar uygun acaba
Aynen hocam ne yazıyorsa o. Çok tutulduğu için ya da başka firmalarda benzerini yapıyorlar o yüzden olabilir hocam. Kim daha çok kaparsa o daha avantajlı hesabı

Eğer farklı bir şeyler düşünüyorsan müzik kutusunda dönen balerin vs gibi seçeneklerde var onlara da bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
can doğan
Aynen hocam ne yazıyorsa o. Çok tutulduğu için ya da başka firmalarda benzerini yapıyorlar o yüzden olabilir hocam. Kim daha çok kaparsa o daha avantajlı hesabı

Eğer farklı bir şeyler düşünüyorsan müzik kutusunda dönen balerin vs gibi seçeneklerde var onlara da bakabilirsin.
kalitesi nasıl hocam foto kalitesi falan?
bir de kac gunde gelir acelem varda biraz

Pukiina

80+ Bronze
kalitesi nasıl hocam foto kalitesi falan?
bir de kac gunde gelir acelem varda biraz
Valla hocam ben bastırdım birebir aynısı geldi sizde sipariş ederken satıcıya aciliyetinizi ve fotoğrafın iyi çıkması gerektiğini vurgularsanız dikkate alıyorlar.

bakmak istersen figür falan demişsiniz hocam şimdi fark ettim düşünürsen şöyle bir şey de alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
can doğan
Valla hocam ben bastırdım birebir aynısı geldi sizde sipariş ederken satıcıya aciliyetinizi ve fotoğrafın iyi çıkması gerektiğini vurgularsanız dikkate alıyorlar.

bakmak istersen figür falan demişsiniz hocam şimdi fark ettim düşünürsen şöyle bir şey de alabilirsin
buda guzelmis hocam tesekkurler.
baska onerileriniz varsa dikkate alacağım.

stardzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
Hocam site yaptirtabiliriz QR kodlu yazılımcı arkadaşım var ilgilenirsen bağlarız özel site isimli animasyonlu baya iyi bişey net duser yani

Top Bottom