Arama sonuçları: *

• Users: xLİGHcROF
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. X

S23 VS İPHONE 15 PRO MAX

sizce direk iphone 15 p.m. mi alayım yoksa s23+wach 5 pro+ buds 2 pro+ book 2 pro 360 mı alayım
  2. X

İPHONE 14 VS GALAXY S23

arkadaşlar sadece şunu soruyorum s23 kamerası mı daha iyi yoksa 14 ün mü işlemci ekran vb sormuyorum
  3. X

S23 ULTRA VS İPHONE 15 PRO MAX

Kamere benim için aşırı önemli ve oyun performansıda önemli aradaki 30 Bin TL değer mi?
  4. X

7.Sınıf Kaliteli önerilebilecek kaynaklar

Arkadaşlar öncelikle orta zorlukta bir kaynak istiyorum ayrıca toplu paket halinde olursa sevinirim sormak istediğim 2 soru var 1. Tonguç'un Şampiyon Paketini alsam derslerde 95 100 arası alırmıyım? 2. Hız Yayınlarının soru bankasını alacağım ama 2023 baskı sorun olur mu?
  5. X

Shimano Arka Aktarıcı hasar gördü

Az önce bisiklet sürerken arkadaşım yanlışlıkla arka aktarıcıya top attı ama topta öyle yumuşak değil taş gibi neyse inip baktığımda soldaki vidalı kısmın hafif kırıldığını gördüm vites atmayı denedim sorun yoktu sizce zarar görmüş müdür? (az sonra fotoğrafları paylaşacağım)
  6. X

Törene Katılmamak Disiplin suçu mu?

Arkadaşlar şimdi biz okul çıkışı istiklal marşı okunurken arka tarafta bisikletlerin yanında okuyorduk ve saklanıyorduk. Sonra müdür yardımcısı kameradan görmüş pazartesi odama gelin falan dedi, sizce tutanak tutar mı 7.sınıfım.
  7. X

Bisiklet Önerisi 8000 TL

Arkadaşlar Hangisi daha iyidir Şehir içi kullanacağım normal düz kaldırımda ...
  8. X

Bisiklet Önerisi Max 8000 TL

Arkadaşlar Bu fiyata şu iki bisikletten daha iyisi var mıdır Aradığım özellikler * V Fren *27-28 jant *Aluminyum *Şehir Bisikleti * Boyum 166 cm Bu bisikletlerden daha iyisi var mı? Aynı fiyat olarak...
  9. X

5000-8000 TL Civarı Bisiklet Önerisi

Merhabalar Arkadaşlar Bisikletlerden azda olsa anlayan birisiyim ama yinede sormak istiyorum sadece okula gidip gelmek birde arasıra sürmek için öyle aksiyon falan yaşamayacağım sakince hız yapacağım bir bisiklet isterim. Arasıra topraklı yollardanda gideceğim fiyat aralığı başlıkta vardır.
  10. X

5000-10000 Arası Bisiklet Önerisi

Öncelikle Merhabalar sakince kullanacağım aksiyon falan yaşamadan dümdüz süreceğim önerilerinizi bekliyorum.
  11. X

Şehir İçi Bisiklet Önerisi

Şehir içi Kaldırım, Topraklı ve asfalt gibi yollarda kullanacağım ön kaldırma hız denemesi akrobasi falan yapmayacağım normal sürmek için kullanacağım Şu iki bisiklet iyi midir? Bu fiyata daha iyisi var mıdır...
  12. X

Kaliteli Bir Bisiklet Önerisi (Şehir içi)

Merhabalar Arkadaşlar Bisikletlerden azda olsa anlayan birisiyim ama yinede sormak istiyorum sadece okula gidip gelmek birde arasıra sürmek için öyle aksiyon falan yaşamayacağım sakince hız yapacağım bir bisiklet isterim. Arasıra topraklı yollardanda gideceğim sizce bu bisikletler iyi mi...
  13. X

Bisiklet Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Arkadaşlar ben bir dağ bisikleti almak istiyorum amacım fazla abartı hızlar yapmak falan değil normal okula gidip gelmek için falan kullanacağım onun dışında arasıra sürerim kaliteli olsun güzel olsun uygun fiyatlı olsun bütçe 20000 civarı var mı bildiğiniz?
  14. X

Xbox Series X Alınır Mı?

Arkadaşlar Merhabalar Ben uzun zamandır laptop kullanıyorum ama ekran kartı baya eski ve televizyon karşısında rahatça oyun oynamak istiyorum. Sizce 2.El Xbox Series X alınır mı? Bu ürün 19.399 TL Değer mi? Bu cihazlar ne kadar dayanabiliyor? Gamepass yeterli mi? Kontrolcüsü yeterli mi...
  15. X

Roblox Publish Hatası.

Robloxda biraz gaza gelip oyun yapmaya karar verdim. Yaptım ancak Public yapmama rağmen This experience is unavailable because its starting place is unpublished. Publish the starting place to make it available. Hatası alıyorum.
  16. X

Minecraft Oyundan atma sorunu

TL Legacy Launcher kullanıyorum Minecraftta ayarlar en düşük olsa bile oyundan atıyor. Ekran Kartım GTX 1650 Ram 16 GB DDR4 İ710750H işlemci. TL Legacy ve TL Launcher çok benzer ancak aynı değil o yüzden legacy göre düşünün teşekkürler.
  17. X

Çözüldü✓ Mobil 10750H İşlemci Gta 5'te 95 dereceye ulaşıyor!

Laptop Excalibur G770 Fanları turboya alsam bile işlemci 93-95-98 gidip geliyor altına soğutucu koyunca 95 sabit kalıyor. İşlemcinin üzerindeki tuşalara poşette buz koyunca hiç hissetmiyorum ama sürekli böyle yapmak istemiyorum.
  18. X

Steam Call of Duty (Başlangıç) Hesap Seti

İçerisindekiler; * Call of Duty®: Modern Warfare 2019® +2 DLC * Call of Duty® * Steam Puanı: 1.251 Oyunlar Tam Fiyatına Alınmıştır. Takas için geçerlidir satılık değildir. Hesaba Gmail Dahildir. Hesapta Bazı Ayarlar Değiştirilmemiştir, yani kendiniz manuel olarak değiştirmelisiniz. İyi Günler.
  19. X

Öneri Grand Theft Auto V İndirim Ne Zaman Biter?

Başlıkta da gördüğünüz gibi Gta 5'i satın alacağım lakin bu indirim ne zaman bitecek ona göre satın alacağım, birde online falan baya gireceğim hangi paketli versiyonunu almamı önerirsiniz?
Top Bottom