Neler Yeni

Şehir İçi Bisiklet Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
Şehir içi Kaldırım, Topraklı ve asfalt gibi yollarda kullanacağım ön kaldırma hız denemesi akrobasi falan yapmayacağım normal sürmek için kullanacağım Şu iki bisiklet iyi midir? Bu fiyata daha iyisi var mıdır?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
carraro alınız hocam diğeri giriş seviyesinin bile altında bir bisiklet sırf amortisörü var diye bu parayı bianchinin bu modeline vermeyiniz

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Hocam bilemedim yollar o kadar düzgün değil ki :) Emin misiniz?
amörtisör bozuk yolda işe yaramaz hocam 8cmnin altındaki çukurda hiçbir işe yaramayacaktır boş ağırlık olacaktır ki muhtemelen o tourney aktarıcı amortisöre rağmen bir kaç ay içinde kırılacaktır tourneye o parayı vermeyin alivio çok daha kaliteli bir aktarıcı ve sadece aktarıcı değil janlar ,göbekler.lastikler,frenlerin kaliteside çok daha yüksek bianchi'yi alırsanız muhtemelen bir kaç ay sonra pişman olacaksınız kullanılan parçalar gerçekten kalitesiz denebilecek seviyede

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
amörtisör bozuk yolda işe yaramaz hocam 8cmnin altındaki çukurda hiçbir işe yaramayacaktır boş ağırlık olacaktır ki muhtemelen o tourney aktarıcı amortisöre rağmen bir kaç ay içinde kırılacaktır tourneye o parayı vermeyin alivio çok daha kaliteli bir aktarıcı ve sadece aktarıcı değil janlar ,göbekler.lastikler,frenlerin kaliteside çok daha yüksek bianchi'yi alırsanız muhtemelen bir kaç ay sonra pişman olacaksınız kullanılan parçalar gerçekten kalitesiz denebilecek seviyede
Peki hocam o zaman carraro alacağım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Hocam bilemedim yollar o kadar düzgün değil ki :) Emin misiniz?
eklemeyi unuttum bende 700x35c lastik kullanan amortisörsüz bir bisiklet kullanıyorum acera set kullanıyor dediğinizi gibi yollarda kullanıyorum bir kere sıkıntı olmadı ama komşumda tourney setli bir dağ bisikleti görünümlü bir bisiklet var durmadan biryerleri dağılıyor sıkıntı çıkarıyor zaten o attığınız bianchideki amortisörün aynısını aspid 27 modelinde 4yıl boyunca kullan cidden kalitesiz bir amortisör

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eklemeyi unuttum bende 700x35c lastik kullanan amortisörsüz bir bisiklet kullanıyorum acera set kullanıyor dediğinizi gibi yollarda kullanıyorum bir kere sıkıntı olmadı ama komşumda tourney setli bir dağ bisikleti görünümlü bir bisiklet var durmadan biryerleri dağılıyor sıkıntı çıkarıyor zaten o attığınız bianchideki amortisörün aynısını aspid 27 modelinde 4yıl boyunca kullan cidden kalitesiz bir amortisör
Hocam kusura bakmayın sizi nasıl çözüldü olarak işaretleyeceğim :) ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
konunun başlığının yanında düzenle kısmına tıklayıp ÖN EK EKLE kısmından konuyu çözüldü yapabilirsiniz hocam benim attığım üstteki açıklama mesajlarından birini RAPOR ET kısmından EN İYİ CEVAP OLARAK SEÇİNİZ hocam iyi forumlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
CCfLİGHT
konunun başlığının yanında düzenle kısmına tıklayıp ÖN EK EKLE kısmından konuyu çözüldü yapabilirsiniz hocam benim attığım üstteki açıklama mesajlarından birini RAPOR ET kısmından EN İYİ CEVAP OLARAK SEÇİNİZ hocam iyi forumlar
hocam rapor reddedildi diye bildirim geldi ?
hocam şimdide rapor spamı atmayınız diyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0