Arama sonuçları: *

1. emre.RTX

Ekran leke sorunu sonrası bilgisayar restlemesi

Sorunun neyden kaynaklandığını bilen birisi yok mu :)
  2. emre.RTX

Ekran leke sorunu sonrası bilgisayar restlemesi

Merhabalar, r5 5600 işlemci 3060 ekran kartlı daha 5 aylık bilgisayarımda çok nadirde olsa ekranımda resimde görülen hatayı alıp bilgisayarım rest atıyor oynadığım tek oyun csgo sebebi neyden kaynaklanıyor tecrübe ve bilgilerinize ihtiyacım var. 1685994618 Ek olarak bilgisayarı ilk aldığım ve...
  3. ASUS ROG STRİX RTX 2060 EKRAN KART VE RYZEN 5 3600 İŞLEMCİLİ SİSTEM

İstanbul ASUS ROG STRİX RTX 2060 EKRAN KART VE RYZEN 5 3600 İŞLEMCİLİ SİSTEM

DİKKAT!!! - YAZILAN MİKTAR SADECE KASA FİYATIDIR KOMPLE FİYATI DEĞİLDİR DİĞER DONANIMLARIN FİYATLARINI ÖZEL MESAJ OLARAK SÖYLEYEBİLİRİM Merhabalar, 05.04.2020 yalında toplamış olduğum sistemimi satışa çıkardım. Bilgisayarım bu yıllar içerisinde normal askerlik vazifemi yerine getirmem hem de...
  4. emre.RTX

AMD Ryzen 5 3600 Voltaj ve Hız sabitleme ÖNERİ

Mesela sen ne şekilde kullanıyorsun şuanda sabit mi yoksa dalgalanan şekilde mi :)
  5. emre.RTX

Peki sabitleme olayına sıcak bakıyormusun, yoksa geldiği gibi kullanmalımıyım :)
  6. emre.RTX

Evet boştayken oluyor sadece opera ve cod indiriyor şuanda dereceyi soracak olursan 38 ve 39 derecede şuanda ancak fan sesi ghz oynamasında oluyor öyle rahatsız edicide değil ancak bu dalgalanma normal mi 3,6 ile 4.0 arası durduk yere çıkıp iniyor :) 1587201627 Evet aynı şekilde bende de öyle...
  7. emre.RTX

@Emir Aydın @keremcnsz24
  8. emre.RTX

çok sıcak ryzen 5 3600

Boştayken normal değil normal sıcaklık değer araları 35-50 arasıdır kesinlikle destek ekibi ile iletişime geçmenizi dilerim.
  9. emre.RTX

Aoc 24g2u Dusunceler

güzel monitör bende yeni aldım 3 gün oldu gerçekten f/p ürünü
  10. emre.RTX

1900TL Gaming Monitör

Şuanda AOC 23,8 inç 24G2U kullanmaktayım ve gerçekten f/p ürünü 144 hz ayarlardaki akış mükemmel bir incelemelerine göz at derim :)
  11. emre.RTX

Bu değerler normal mi ?

Fan stabil çalışıyor voltajda sabit ancak oyunlarda aldığınız Ghz hızıda sabit diye düşünüyorum bu nasıl olacak :)
  12. emre.RTX

Merhabalar arkadaşlar herkese iyi forumlar, yeni bir sistem topladım teknik özellikleri işlemci ve ekran kartını söyleyecek olursak amd ryzen 5 3600 ile asus rog strix 2060 6 gb 192 bit ekran kartını kullanmaktayım. Bir çok konulara baktım ama net cevaplar alamadığım için sizlerin bilgilerine...
  13. emre.RTX

Sisteme PSU yeterliliği

Kesinlikle öyle yapacağım vs650 yada fazlası bir psu düşünüyorum çünkü ek olarak rgb ışıklandırma açısından önem veren birisiyim görüntü önemli :) Peki bir şey sormak istiyorum, Asus rog strix 2060 3 Fanlı ekran kartı kullanacağım kasaya ebat açısından yeterlidir değil mi
  14. emre.RTX

Sisteme PSU yeterliliği

Bu sistemi görmüştüm tamamen kasa psu ve ekran kartı farkı bulundugu için tercih etmedim ayrıca nedense sitelerinde galax ekran kartına yoğunluk verilmiş Asus rog strix tercihim hocam şaşmam ??
  15. emre.RTX

Sisteme PSU yeterliliği

Çok teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun inşallah.
  16. emre.RTX

Sisteme PSU yeterliliği

Sizler içinde yararlı olacağını düşündüğüm belki bir çoğunuzun bildiği bir yerdir paylaşayım herkes yararlansın. Sisteme göre Psu yeterlilik hesaplaması yapılmaktadır. https://tr.msi.com/power-supply-calculator
  17. emre.RTX

Sisteme PSU yeterliliği

Anakartı bilinçli şekilde ileriye dönük aldım şuanda bütçem kısıtlı olduğu için mevcut sisteme yetecek psu tercih ettim daha sonradan 650 750 şeklinde sertifikalı psulara bakacağım :)
  18. emre.RTX

Sisteme PSU yeterliliği

Biraz pahalı oldu malumunuz 6,78 di dolar 2 gün önce topladım 7723 TL verdim. Şuanda aynı sistem 8400 TL felen
  19. emre.RTX

Sisteme PSU yeterliliği

Merhabalar arkadaşlar yeni bir sistem oluşturmuştum, donanım arşive özel 300 stoklu pc özelliklerine benzer bu pcde psu yeterliliğini ve uyumluluğunu sormak amacıyla konuyu açmış bulunmaktayım özellikler aşağıda belirtildiği gibidir; Not: Stoklu dediğim pcde 2060 ventus MSI kullanılmıştı aynı...
Top Bottom