Arama sonuçları: *

• Users: ahmetkt53
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Nike Ayakkabı siparişi

Merhbalar Nike.com/tr den ayakkabı alacağım sepette göyle bir bilgi gösteriyor. Sipariş vereceğim ürün 150euronun altında fakat herhangi sonradan herhangi bir vergi ücreti çıkarmı?
  2. A

Forza Horizon 4 DS4.

Merhabalar dualshock 4 ü DS4windows uygulması ile bağlıyorum oyuna girdiğim zaman sürekli gidip gidip geliyo bağlantısı komuyor fakat oyun içinde kontroller sürekli git gel oluyor kolda hiç bir şeye basmadığım zaman klavyeye geçiyor hareket ettirdiğim zamana ise sürekli git gel oluyor sürekli...
  3. A

Uçuş Kontrolcü Pixhawk Drone

Arkadaşlar biz bir drone yapıyoruz fakat bataryayı taktığımız andan itibaren her şey ters gitmeye başladı önce telemetri yandı ardından esc calibre etmek için bataryayı sökme takma işlemini yaptık ve şuan Pixhawk kontrolcüsünde sadece mavi ışık yanıyor lütfen yardımcı olursanız çok memnun oluruz...
  4. A

Disney+ TWD Yeni Sezon

Merhabalar acaba disney+ üyeliği olan veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar. Acaba TWD 11.Sezon 17 ve 23. bölümler disney+ da varmı netflixte 16.bölüme kadar var. Eğer var ise disney+ alacağımda
  5. A

F1 22 Zorluk Ayarları

Merhabalar, f1 22 de zorluk ayarları nerden yapılıyor acaba yada zorluk seviyesini nerde görebilirim bazı sayfalarda 100, 90, 80 gibi değerler yapan görüyorum fakat bunu nerden yapıyolar veya nerden görüyolar hiç bir fikrim yok yardımcı olur musunuz acaba
  6. A

SSD seri numarası nerde yazıyor

Merhabalar Samsung 860 Evo ssd sinde seri numarası nerde yazıyor acaba bir fotoğrafta işaretleyip gönderirmisiniz
  7. A

SSD SERVİSE GÖNDERİRKEN ORJİNAL KUTU OLMASI GEREKİR Mİ

Merhablar SAMSUNG 860 EVO ssd var bende fakat bozuldu sanırım o yüzden tekik servise göndermek istiyorum SAMSUNG a mail attım ve cevap olarak ürünü teknik servise göndermeme için adres vs verdiler. Asıl sorum şu ürünü gönderirken orjinal kutuda olması gerekirmi çünkü taşındığım için kutularda...
  8. A

Samsun 860 Evo SSD Görünmüyor

Merhabalar 10dk önce çalışan ssd görünmemeye başladı pc ye başka ssd takmıştım ondan sonra onu çıkartıp kendi ssdmi taktım ama görünmemeye başladı 0xc00000e hatasını alıyorum kapat aç yapınca düzelmişti ama sonra tekrar kapatınca bidaha açılmadı hep aynı hatayı vermeye başladı. Eğer bozuk...
  9. A

SSD görmüyor ACİL YARDıM lütfen

Merhabalar pcde sistem yüklü olan ssdyi söküp başka ssd taktım sonra taktığımı çıkartıp önceki sistemin yüklü olduğu ssdyi takınca ssdyi görmemeye başladı
  10. A

MFS 2020 tuş tanımlarını kapatma

Merhabalr arkadaşlar bu ss de kokpitteeki tuşların yanında tanımları yazıyor onalrı nasıl kapatabilirim mesela ekranda select arc mode diyo nasıl kapatıcam
  11. A

Dualshock4 Bağlı ama çalışmıyor

Merhablar ds4 mü forza horizonda kullanmak için bluetooth la bağlıyorum fakat oyunda bir şey olmuyor ondan sonra ds4 uygulmasını yükledim bu sefer de oyunu oynuyorum fakat 15 dk sonra ds hala bağlı olmasına rağmen hiç bir şekilde etkileşim olmuyor tekrardan bağlantıyı kesip bağlamam gerekiyor...
  12. A

TPM 2.0 Açık ama Valorantta hata veriyor

Merhabalar TPM 2.0 açtım fakat valorantta 2dk geçtikten sonra tekrardan TPM 2.0 hatası alıyorum 1659522603 ayarlarda secure boot kısmı enable fakat altında not active yazıyor ne yaptıysam aynı
  13. A

Periyodik Ödeme Sistemi Hakkında Yardım Edermisiniz

Merhablar arkadaşlar 15 gün önce felan bu şekilde bir mesaj aldım Bilgi: Periyodik limit artış talimatınız kapsamında, QNB Finansbank kredi kartı limitiniz 21/07/2022'de 30000 TL olarak güncellenebilecektir. Güncelleme istemiyorsanız bu tarihe kadar hayır yazıp 2273'e SMS gönderin...
  14. A

10000 TL ye Sizce Bu Sistem Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar sizce bu pc alınır mı? ssd anlamında benim açımdan sorun yok zaten ssd ve hdd bende bulunmakta o yüzden pek onu dikkat etmedim genel anlamıyla nasıl sizce ve site güvenlimidir...
  15. A

8000tl-9000 TL Arasında Sistem Önerebilirmisiniz

Merhablar 8000 - 9000tl arasında sistem önerebilirmisiniz king 13-mask alıcamktım fiyatı 7k dan bi anda 10kya çıkmış o yüzden başka sistem varsa önerebilirmisiniz 1658314805 https://www.incehesap.com/clutch-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-47267/?hsu=235326,153601,28193,88397,162325,28196,28197...
  16. A

KING 13-MASK sistem alınır mı?

Merhaba arkadaşlar bu bilgisayara sizce nasıl. Şuanlık işlemci stoğu bitmiş fakat onun yerini farklı bir işlemci takabilirim 8700tl ye kadar bütçem var, tabii başka sistem önerisi olursa ona da açığım. Son olarak bu sistemi alıpta deneyimleyen oldu mu...
  17. A

8000-9000TL bandında Sistem Tavsiyesi

Merhabalar 8000-9000TL bandında sistem önerebilirmisiniz daha çok oyun oynamak amaçlı kullanacağım
  18. A

Clutch Bronze | Oyuncu Bilgisayarı

Merhaba arkdaşlar ince hesapta bu sistemi gördüm https://www.incehesap.com/clutch-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-47267/?hsu=235326,28192,28193,88397,162325,28196,28197 fakat sistemdeki kasanın fiyatı 1738,10TL bunda bir problem yok ama seçenek olarak...
  19. A

Win 11 görev çubuğu kahverengilik

Merhaba win11 kullanıyorumda görev çubuğunda uygulma açık olmasa bile uygulmanın arkasında kahverengilik oluyor nedenini bilen varmı acaba rahatsız edici olmaya başladı diğer uygulamalarda açık ama onlarda böyle bir şey yok
  20. A

İşlemci 1.20ghz de sabit

Arkadaşlar kaç aydır bu sorunla uğraşıyorum pc yi açıyorum işlemci 1.20ghzde sabit kalıyor kapat aç yapınca düzeliyor fakat discord gibi bir uygulama vs girince tekrardan 1.20ghz e düşüyor yada hiç bir uygulamaya girmiyorum bi süre sonra tekrardan 1.20ghz e düşüyor
Top Bottom