Neler Yeni

Nike Ayakkabı siparişi

ahmetkt53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
Merhbalar Nike.com/tr den ayakkabı alacağım sepette göyle bir bilgi gösteriyor. Sipariş vereceğim ürün 150euronun altında fakat herhangi sonradan herhangi bir vergi ücreti çıkarmı?
1682532126644.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
abuzittin
150 euro altıysa ayakkabı problem yok. kapına kadar geliyor. daha yeni aldım. hollanda dan geldi galiba. 10 gün kadar sürdü.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan
Merhbalar Nike.com/tr den ayakkabı alacağım sepette göyle bir bilgi gösteriyor. Sipariş vereceğim ürün 150euronun altında fakat herhangi sonradan herhangi bir vergi ücreti çıkarmı?
Alıntıyı görüntüle
ben daha yeni bir ayakkabı aldım hocam 150 euro altında ekstra vergi çıkmıyor benim ayakkabım 6 günde geldi

ben de aldım geçen hafta 150 euro altına sıkıntı olmuyor ama hollanda ya da belçikadan geldiği için 1 haftayı buluyor gelmesi

echoes

80+
150 euro altıysa ayakkabı problem yok. kapına kadar geliyor. daha yeni aldım. hollanda dan geldi galiba. 10 gün kadar sürdü.

ben daha yeni bir ayakkabı aldım hocam 150 euro altında ekstra vergi çıkmıyor benim ayakkabım 6 günde geldi

ben de aldım geçen hafta 150 euro altına sıkıntı olmuyor ama hollanda ya da belçikadan geldiği için 1 haftayı buluyor gelmesi
hangi siteden ve nasıl alıyorsunuz dostlar? ben de uzun zamandır ayakkabı almak istiyorum da.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
bende alıcam yurt dışından aldığında garantisi v.s oluyor mu genelde oluyor ya ayakkabıların birde tr dekilerden daha kaliteli diye duydum aynı ayakkabı ama daha kaliteli yapıldığını doğrumu

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,714
İsim
göksel yurtcan

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
bende alıcam yurt dışından aldığında garantisi v.s oluyor mu genelde oluyor ya ayakkabıların birde tr dekilerden daha kaliteli diye duydum aynı ayakkabı ama daha kaliteli yapıldığını doğrumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
abuzittin
türkiyeden almış gibi düşün aynı prosedür iade de edebiliyorsun. kalite olarak farklımı onu bilmiyorum o kadar hakim değilim

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
türkiyeden almış gibi düşün aynı prosedür iade de edebiliyorsun. kalite olarak farklımı onu bilmiyorum o kadar hakim değilim
iade aynı garantide mi aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 yıl mı oluyordu öyle bişe sanırım garanti

ardamorant_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Arda
Alakası yok. Ayakkabılar sabit fabrikalarda yapılıyor. Vietnam, Tayland, Endonezya vs. kalite farkı yok. Garanti olarak bildiğimiz mağazadan nasıl alıyorsan öyle.

Top Bottom