Neler Yeni

Whatgeek Yurtdışı Siparişi Bilgilendirme

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Eren Turhan
Arkadaşlar, bu konuyu herkesi bilgilendirmek için yazıyorum. Whatgeek'ten gmk67'yi indirim koduyla birlikte 1100 lira civarına sipariş verdim. Sipariş süreci şöyle işliyor: Ayın 6'sında (pazar) sipariş verdim, 4 gün boyunca bir mesaj gelmedi. 5. gün bilgilendirme mailini aldım. 6'sında verdiğim ürün, 8'inde kargoya verilmiş, fakat bana ayın 11'inde mesaj geldi. 16'sında Türkiye'ye ulaştı, bugün ayın 18'inde ise elime ulaştı. Aras Kargo ile geldi ve herhangi bir vergi ödemedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan Ekici
Arkadaşlar, bu konuyu herkesi bilgilendirmek için yazıyorum. Whatgeek'ten gmk67'yi indirim koduyla birlikte 1100 lira civarına sipariş verdim. Sipariş süreci şöyle işliyor: Ayın 6'sında (pazar) sipariş verdim, 4 gün boyunca bir mesaj gelmedi. 5. gün bilgilendirme mailini aldım. 6'sında verdiğim ürün, 8'inde kargoya verilmiş, fakat bana ayın 11'inde mesaj geldi. 16'sında Türkiye'ye ulaştı, bugün ayın 18'inde ise elime ulaştı. Aras Kargo ile geldi ve herhangi bir vergi ödemedim.
siparis islemlerinde hangi kargoya verilmesini istediniz ?
hangi kargoya verildi turkiye ye geldiginde urunu aras kargo getirirse oncesinden ucreti odenmis sekilde oluyor

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Eren Turhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben harjangi bir şey belirtmedim kendileri ototmatik seçmişler

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Cihangir Yüce
knk bende 15inde verdim aynı senin gibi gmk67 aldım şuanlık bi ses soluk yok bende merak ediyodum açtın iyi ki konuyu :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,462
Üyeler
142,930
Son üye
kaizax
Top Bottom