Arama sonuçları: *

1. S

Yeni bilgisayar topladım sıkıntısı var mıdır?

Teşekkür ederim hocam 1703449785 Cevabınız için teşekkürler
  2. S

Yeni bilgisayar topladım sıkıntısı var mıdır?

Arkadaşlar yeni sistem topladım ancak teyit etmek için son kez sizlere sormak istedim Sistemde darboğaz olur mu Herhangi bir uyumsuzluk var mıdır Onerbileceğiniz yükseltmeler var mı Sistem bu şekilde: Gigabyte A520M-K Ryzen5 5600 Gigabyte Rtx3070 Gskill 2x8 16Gb 3200MHz Kioxia 1TB 3400/3200mb...
  3. S

İnternet hız testinde aldığım sonuçlar normal mi?

Sayın arkadaşlar Superonline aradım ve düzeltme yaptıklarını söylediler sonrasında modemi fişten çektim 30 saniye bekleyip geri taktım ve değerler düzelmiş görünüyordu. Üşenmeyip cevap yazan herkese teşekkür ederim konu çözülmüştür Konuyu soru olarak açmadığım için çözüldü olarak...
  4. S

Kanka telefon modeli vivo y16 testi modemin yanında yaptım modemin modeli de Huawei hg255s 1703445085 Bu arada teşekkür ederim . Söylediğiniz şeylerden rahatsız olmadım bunu da forumdaki tartışmadan dolayı ceza yemeyin diye söylüyorum. Forumda yeniyim kuralları ayrıntısına kadar bilmiyorum o...
  5. S

Fazla bir şey beklemiyorum . Bu arada çok teşekkür ederim. Ancak Önceden testlerde daha yüksek aldığımı biliyorum Şimdi 8 10 11 civarlarında seyreden download hızının önceden 17 18 olduğunu biliyorum. Ve testi 30 dk önce yaptım dün yaptığım testte 0.005 gibi hızlar almıştım. O yüzden bu konuyu...
  6. S

Bu Ram anakartıma uyarmı

Hocam sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum
  7. S

Sayın forumdaşlarım özellikle son günlerde ev internetimizin çok yavaşladığını hissettim ve test yapmak istedim ancak gördüğüm sonuçlar karşısında şaşkına döndüm . 25mbps internetimiz vardı ancak sonuçlar başka gösteriyordu. (Sonuçlar ektedir) Sizce bu normal mi (bence değil)neyden kaynaklı...
Top Bottom