Neler Yeni

Yeni bilgisayar topladım sıkıntısı var mıdır?

SN3AK7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir Var
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları
Instagram
mr.varitech
Bütçe
5
Arkadaşlar yeni sistem topladım ancak teyit etmek için son kez sizlere sormak istedim
Sistemde darboğaz olur mu
Herhangi bir uyumsuzluk var mıdır
Onerbileceğiniz yükseltmeler var mı

Sistem bu şekilde:

Gigabyte A520M-K
Ryzen5 5600
Gigabyte Rtx3070
Gskill 2x8 16Gb 3200MHz
Kioxia 1TB 3400/3200mb
Fsp Hydro K Pro
Everest Bumpy
Gamebooster GB-2421FF

emre1234E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Erdemir
Parçalar iyi sistemi alır almaz hemen oyun yükleme ilk önce windowsun guncellestirmelrini kontrol et güncelle sonra driverlerini yükle son sürümlerini sonra biosunu son sürüme yükselt ramlerini xmp profili 1 yap bu işlemcilerin tam mhz da çalışmalarını sağlar sonra oyunlarını yükleyebilirsiniz

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
Mehmet Aslan
Arkadaşlar yeni sistem topladım ancak teyit etmek için son kez sizlere sormak istedim
Sistemde darboğaz olur mu
Herhangi bir uyumsuzluk var mıdır
Onerbileceğiniz yükseltmeler var mı

Sistem bu şekilde:

Gigabyte A520M-K
Ryzen5 5600
Gigabyte Rtx3070
Gskill 2x8 16Gb 3200MHz
Kioxia 1TB 3400/3200mb
Fsp Hydro K Pro
Everest Bumpy
Gamebooster GB-2421FF
Parçalar uyumlu sıkıntı yok. Ama benden sana tavsiye çift m2 slotlu ve 4 ram yuvası bulunan bir anakart seç sonra teşekkür edersin:kizginpeepo:

SN3AK7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emir Var
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları
Instagram
mr.varitech
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parçalar iyi sistemi alır almaz hemen oyun yükleme ilk önce windowsun guncellestirmelrini kontrol et güncelle sonra driverlerini yükle son sürümlerini sonra biosunu son sürüme yükselt ramlerini xmp profili 1 yap bu işlemcilerin tam mhz da çalışmalarını sağlar sonra oyunlarını yükleyebilirsiniz
Teşekkür ederim hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parçalar uyumlu sıkıntı yok. Ama benden sana tavsiye çift m2 slotlu ve 4 ram yuvası bulunan bir anakart seç sonra teşekkür edersin:kizginpeepo:
Cevabınız için teşekkürler

Top Bottom