Arama sonuçları: *

1. E

ryzen 5600x overclock nasıl olmuş 4.85ghz cinebench 12082 puan (!)

Hocam bende de 5600X var kullandığınız programla işlemci silikon testi yapmak istedim testi başlattım sonra ordaki odalı fotoğraf yava yavaş yüklenmeye başladı ardından test bitti ama sağ tarafta işlemci silikon kalitesiyle ilgili hiçbirşey yazmıyordu. Voltaj değerlerinden anlayabilirmiyiz çünkü...
  2. E

SSD sağlığı 3 Gün 16 saatte 99'a düştü

Cevap basit aslında ssd nin sağlığı %0.1 düşse de 0.01 düşse de orda 99 görünür. Yazdığın veriye göre de disk uzun süre çalıştığı için gayet normal bence.
  3. E

Forza Horizon 5'e 500₺ Verilir mi?

Forza 4 ü de oynadım 5 i de oynadım 4 ten 5 e geçince aman Allahım neler yapmışlar dedirtecek bir fark yoktu grafiksel olarak bi tık daha iyi haritası biraz da büyüktü. İkisi de çok güzel oyunlar, 4 ü 65 TL ye almıştım ve gerçekten çok eğlendim ama 500 TL ye 5 varken 300 TL ye 4 alınmaz bence.
  4. E

Çözüldü✓ İşlemci fanım tam takılmıyor (galiba)

Çok teşekkürler hocam uğraşıp video attığınız için
  5. E

Peki ben bunun silikon kalitesini nerden öğreneceğim
  6. E

Hazır konu açılmışken bende de 5600X var daha geçen ay termal macun değiştirdim boşta whatsapp açık etkisi olurmu bilmiyorum 48-50° arası cp77 ve rdr2 de ise 75 hatta 80 e kadar çıkıyor daha macunu yeni değiştirmeme rağmen normal gelmedi bu sıcaklıklar. İşlemcinin silikon kalitesini öğrenmek...
  7. E

🔥FSR 3.1 DUYURULDU, 40 YENİ OYUN 3000 Serisi Kullananlar Mutlu🔥

Bende dual 3060 kullanıyorum bir sıkıntı yok şuan ama hatasız değil tabii ki bazenleri donanım kaynaklı sistem çöküp kendini yeniden başlatıyor neyden dolayı olduğunu çözemedim.
  8. E

Dual 3060 la oynuyorum. Modu da cp2077 ye fg modunu nasıl kuruyorsak ona da aynısını yaptım modu indirdim dosyaları oyunun kurulu olduğu yere çıkarttım sonra cp2077 de ne yapıyorsak onda da aynısını yaptım daha sonra oyunun kurulu olduğu klasördeki oyunu yönetici çalıştırıp girdim. Yapamazsanız...
  9. E

Bilmiyorum bende ilk başta oynayamıyordum fps 30 da kalıyordu dedim fsr3 mod kurayım, indirdim kurdum fg yi açınca fps coştu az bir yapaylık hissi oluştu ama oyun yağ gibi akıyor. 1711033145 Sizin sisteme baktım baya iyiymiş nasıl sizde sorun oluştu anlamadım siz fsr açmadan da çok iyi...
  10. E

Adam değil Nvidia. Sırf 40 serisini satmak için aynı teklonojiyi bizlere vermedi 3000 daha 2-3 yıl önce çıkan kartları çöp etti. Amd sayesinde kartların ömrü uzadı. Ark ascended de orta ayarlarda 35 fps alıyordum fsr3 mod kurdum ultra ayarlarda fps im 50-60 a çıktı. Fsr ın görüntü kalitesi dlss...
  11. E

❌İndirim Bitti! Msi mag forge m100r 1.769tl

Kasa uzunluk olarak küçük ilerde 3 fanlı ekran kartı takılacak olsa sığmaz.
  12. E

🔥İndirim MSI A320M-A PRO 1679 TL

1400 e TUF A520M- Plus almıştım
  13. E

Witcher 3 Harika bir oyundur

Rdr 2 den witcher a geçtim hiç alışamadım at sürme mekaniği çok kötü hissiyatı çok kötü geldi. Ondan daha önce çıkmış bir oyunun bile mekanikleri daha gerçekçi geldi. 4-5 saat oynayıp çıktım maalesef. Hikayesi belki iyidir ama girişte oyunun içindeymiş gibi hissettirmedi.
  14. E

Tüm Nvidia ekran kartlarında Frame generation

Şuan 2 oyunda FSR3 var. Bence zamanla diğer oyunlara da gelir.
  15. E

Tüm Nvidia ekran kartlarında Frame generation

Çok iyi performans göstermiş bence RT açık ve çoğu ayar sonda olmasına rağmen güzel fps değerleri almış. Ben 3060 la mümkün değil bu kadar fps alamıyorum. Amd tam olarak oyuna entegre ederse bence şahane olur.
Top Bottom