Arama sonuçları: *

1. İ

DELL G2524H alınır mı

Aklımda bu monitör var alternatif önerebileceğiniz var mı veya bu monitör alınır mı https://www.vatanbilgisayar.com/dell-24-5-g2524h-1ms-240hz-full-hd-ips-free-sync-g-sync-gaming-monitor.html
  2. İ

DELL G2425H vs ASUS XG249CM

280 hz monitör almayı düşünüyordum bütçem 9-9.5 civarı vatan da 8900 e satılıyordu asus marka bugün zam gelmiş 12500 olmuş daha uyguna da bulamadım linklerdeki monitörlerden hangisini tavsiye edersiniz internette dell markasının monitörüne ait bir inceleme bulamadım ama bildiğim bir marka...
  3. İ

Macun değişimi sonrası ısınan ekran kartı

Bütçem varda termal pedleri elleme dediler birde bunun kalını uzunu incesi vsr hiç o topa girmeyeyim tamamen batırmayayım kartı
  4. İ

Orjinal diyor valla en iyisi yarın bi vatana gideyim düzelme olursa paylaşırım
  5. İ

Düzgün yapacaklarsa vereyim en azından güvenilir bir yer 1695078660 Birde macun kutusundan bu çıkmıştı
  6. İ

İşçiliği çokmuş öyle söylüyorlar da gördüğüm kadarıyla 700 TL lik bir işçiliği yok çoğu yerde bezelye tanesi kadar sıkın dedikleri için o kadar sıktım ben de bilmiyorum macun değişsem mi 1695078342 Veya vatan pc gibi bir yerden macun alsam ücreti karşılığında sürerler mi
  7. İ

Ne yapayım ben şimdi bu kartı bursa da düzgün bilgisayarcı ds yok ki götüreyim bir yere sordum macunu ben alırsam 700 e yaparım dedi .d
  8. İ

İzopropil yoktu ıslak mendille sadece bloktaki ve kartın üstündeki kurumuş yerleri temizledim sonra biraz sıkıntım spatulayla düzeltip kapattım
  9. İ

Evet ama sonra bakır bloktakini sildim 1695077995 Yüklenmiyordu böyle yükledim
  10. İ

https://www.transfernow.net/tr/dltransfer?utm_source=20230918nrRHy5V3
  11. İ

Elimde başka macun kalmadı şimdi tekrar açıp mı temizleyeyim bloğu bu sefer de macun azalmaz mı 1695077562 Ben de onu düşündüm de çözemedim bir türlü bildiğim kadarıyla bu modelin soğutması da iyi
  12. İ

Hayır sildim ama fotoğrafta taşmış gibi gözüken yerler var oraya ıslak mendille dokunmak istemedim diye silmedim
  13. İ

Bakırın üstündekini sildim daha hızlı arttı sıcaklık 88 gördü Acaba macun mu sahte vidaların hepsini de eşit sıktığıma eminim
  14. İ

Elimde başka macun yok silsem mi bakırın üstündekini
  15. İ

Ekran kartım furmarkta 83-4 dereceyi görüyordu forumlarda macun değişimini önerdiler https://ty.gl/1jeni7313z bu macunu alıp karta sürdüm ama sıcaklık değerleri çok arttı önceden uzun süre yapmama rağmen 83 geçmiyordu şuan 2 dakika olmadan 86-87 dreceleri görüyor Ekran kartı modelim gigabyte...
Top Bottom