Arama sonuçları: *

1. T

R5600, 4060ti sistem aşırı ısınıyor

5600 işlemci, 4060ti ekran kartlı sistem 120mm sıvı soğutma da var bu pc niye bu kadar ısınıyor bilen dostlarım var mıdır.. PC ilk geldiğinde fan çalıştıramadım sıvı soğutmayı söküp geri takmak zorunda kaldım macun özelliği gitmiş olabilir mi? Macun yenilesem çözülür mü? Buna nasıl bir çözüm...
  2. T

10-12K bütçe hazır sistem arıyorum

Fazla oyun oynanmayacak sadece iş üzerine kullanılacak Max pes 2021 felan oynatacak hazır sistem PC önerisi verebilir misiniz Bütçe monitör vs dahil 12-13k felan
  3. T

Bilgisayarıma 2. İşletim sistemi kurmam gerekiyor

Merhabalar Windows 10 1809 sürümünü kullanıyorum özel sebeplerden dolayı üst sürüme geçemem. Aynı zamanda bu sürümde Bazı programları kullanamadığım için windows'un en güncel sürümüne de ihtiyacım var bunun için bilgisayarıma 2. İşletim sistemi yada sanal makina kurmayı düşünüyorum sizce...
  4. T

Havit Gamenote fuxi h3 kullanan var mı?

Merhaba havit Gamenote fuxi h3 kulaklığa sahibim Bluetooth ile nasıl bağlantı kuracağım bilgisi olan var mı ne yaptıysam Bluetooth görmüyor
  5. T

Yardım..Yeni sistemin egzoz ve öndeki 3 RGBli fan çalışmıyor

Merhabalar arkadaşlar pckolikten ghost v3 satın aldım dün kurulumunu yaptım kasanın sadece sıvı soğutma fanı çalıştığını gördüm diğer öndeki 3'lü fan ve egzoz fanı çalışmıyor. Sebebi ne olabilir acaba anakart içindeki söketleri kontrol ettim CPU fan ve CHA1fan kısmına pinli söketleri takılı...
  6. T

Hazır sistemi çalıştırdım fanları çalışmıyor.

Merhaba arkadaşlar hazır sistem kurulumu yaptım sıvı sogutucu fan hariç diğer fanlar çalışmıyor çalışması gerekmiyor mu? Ön 3 fan ve arka fan çalışmıyor. Destek olabilecek biri var mı? 1695669744 Söketlerini söktüm taktım ama bir değişiklik olmadı.
  7. T

Yeni sistem kurdum kendiliğinden kapandı açılmadı.

Az önce yeni sistemi kurdum 1 saat çalışma sonrası CPU 70 gördü kapandı kendi kendine bu hatayı verdi soğutucu fanı çalışıyor ama yardımcı olabilir misiniz
  8. T

Kablosuz kulaklık önerisi

2k fiyata kablosuz kulaklık önerebilir misiniz abartı olmasına gerek yok Logitech g435 alınır mı?
  9. T

Ghost v3 aldım tavsiye

Ghost v3 4060ti ekran kartlı PC aldım bu PC'e gidecek 4-5k bandında monitör arıyorum 165-170hz monitör önerebilir misiniz
  10. T

İki monitör arasında kaldım hangisi?

https://www.itopya.com/msi-238-g2412-170hz-1ms-hdmi-dp-freesync-premium-fhd-ips-gaming-monitor_u23574 https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-238-vg249q1r-165hz-1ms-2xhdmi-dp-ips-fhd-freesync-premium-gaming-monitor_u11885 Bu ikisi arasında kaldım hangisi daha iyidir? Yada bunlardan iyi...
  11. T

Monitör önerisi arıyorum

Merhabalar 4000-5000₺ bandında fp monitör arıyorum öneriniz var mı?
  12. T

Ethernet kablosu hangisini almalıyım

500mbps'lik paket kullanıyorum PC için ethernet kablosu önerinize ihtiyacım var CAT 6 mı yoksa CAT 7 mı almalıyım?
  13. T

Pckolik siparişimi iptal edebilir miyim?

Dün sabah pckolik siparişi verdim akşamına vazgeçtim iptal etmek istedim aradım numaralarını açan olmadı sonra mail attım yine cevap olmadı bugün sabah telefonla aradım iptal etmek istediğimi belirttim müşteri temsilcisi ilgili birime aktarayım dönüş yaparım dedi aradan 2 saat geçti PC kargoya...
  14. T

Ghost v3 özelleştirme ile bu fiyata alınır mı?

https://pckolik.com/urun/ghost-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060ti/ İşlemci Ryzen 5600, Anakart B550, SSD mld 1tb 7000/4600 okuma özelleştirmesi ile 23000tl oluyor alınır mı bu fiyata bu sistem ? 23 bin bütçem var bu fiyata daha iyi düşündüğünüz hazır sistem var mı?
Top Bottom