Arama sonuçları: *

• Users: Giatros
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Giatros

Bilgisayar tek ram görüyor

2x8 ramlerim var yerlerini değişiyorum tekli takıyorum çıkarıyorum hep tek 8 ini görüyor
  2. Giatros

Çözüldü✓ Ekrana görüntü gelmiyor

Ekrana görüntü gelmiyor ram yerleri değiştirdim bios pil muhabbetlerini falan yaptık ama olmadı yardımcı olabilecek varmı?
  3. Giatros

İtunes store da zil sesi önerisi

İtunes storeda alabileceğim güzel zil sesi öneriniz varmı. Makaralı bişeylerde olabilir
  4. Giatros

Sistem toplam kaça gider?

Anakart: Gigabyte B450M S2H İşlemci: R5 5500 Ekran kartı: XFX RX 580 8GB Ram: 8x2 Oloy 3200Mhz Psu: Aerocool vx 500w Kasa: Gametech legend mesh Ssd: Sandisk 250GB Nvme m2 Hdd: seagate 500gb 5200rpm Monitör: EXCALIBUR 200HZ Monitör Monitör2: Turbox 75HZ monitör Klavye: James Donkey 610S Mouse: G102
  5. Giatros

Samsung a24 bilinmeyen mesaj engelleme

Telefonda mesajlar engellenmiyor belediye mesajları bet mesajları gibi engelle tuşuna basınca telefon numarası geçerli değil diyor yardımcı olabilecek var mı?
  6. Giatros

Dövme askerliğe polisliğe engel mi?

Dizimin üstüne yaptırıcam ama bazıları sorun olur diyor bazıları yazlık üniformada gözükmeyecek şekilde sorun olmaz diyor. Benim yazlık üniformada gözükmüyor bacağımda olduğu için sizce doğru mu?
  7. Giatros

Monitör güç kablosu nerden bulurum

Monitörün güç kablosu bozuldu ince uçlu bu şekilde nerden bulurum link vs atabilir misiniz
  8. Giatros

Monitöre güç gelmiyor

Bilgisayae açıkken bir anda görünti gitti, güç belirtisi gösteren ışık yanmıyor hiç güç kablosunda sorun olduğunu düşünmüyorum öneriniz nedir?
  9. Giatros

Yeni ssd yi pc görmüyor?

Yeni ssd aldım harddiskimi çıkardım fakat gözükmüyor windows kurma ekranında bu hatayı alıyorum
  10. Giatros

Üniversite için laptop önerisi

15bin 18-19bin civarını geçmeyecek üniversite için laptop arıyorum. Kimya mühendisliği okuyan ablam için bazı programlar kullanıyorlar tam bilmiyorum adlarını şimdiden teşekkür ederim.
  11. Giatros

Sivilce akne sorunları için ilaç önerisi

Yüzümde oluşan siyah nokta yağ bezeleri ve uzun süredir olan sertleşmiş ve hiç bi şekilde sönmeyen bir sivilce var bi kere cildiyeye gittim sivex ve munderm jel verdi bide hap bunları kullandım fakat bir yararını görmedim. Sizin kullandığınız öneri yapabileceğiniz bir şeyler var mı?
  12. Giatros

Bilgisayar parçalarını tek tek mi satmak daha karlı yoksa toptan mı?

Sorum yukarda sistem bilgilerim; GIGABYTE B450M S2H RYZEN 3 4300GE 2X8 OLOY 3200 MHZ RAM SANDISK NVME 3D M2 250GB SSD GAMETECH LEGEND MESH KASA AEROCOOL VX PLUS 500W PSU
  13. Giatros

19.07 Dünya Fenerbahçeliler Gününüz Kutlu Olsun! 💛💙

Tüm renkdaşlarımın Fenerbahçeliler gününü kutlarım. 💛💙
  14. Giatros

Ps4 e kablolu kol nasıl bağlanır?

Ps4 e 2 kol kablolu takıyoruz algılamıyor nedendir
  15. Giatros

İcloud verileri aktarma

Eski telefondaki icloud verilerini yeni telefona nasıl aktarıcam hangi ayarları yapmam gerek burda? @şahin doğan
  16. Giatros

En uygun en iyi motosiklet kaskı

Fiyatı ucuz yarım kasklar olabilir, koltuğun altına sığacak şekilde öneriniz var mı?
  17. Giatros

James Donkey Jd24fg1ms144 2.el de alınır mı?

James Donkey Jd24fg1ms144 24'' 1ms 144hz Full Hd Bu monitörü satan birini buldum 1 ay daha garantisi var iyi durumda olduğunu söyledi 2000 TL diyor alınır mı iş görür mü?
  18. Giatros

Apple usb-c lightning kablo orijinal

En ucuz lightning usb-c kabloyu nerden bulabilirim orijinal olması kesin ama en ucuz nerdedir?
  19. Giatros

En stabil amd driver sürümü

En stabil amd driver sürümünü atabilir misiniz fps drop yaşanmayan oyunlarda performanslı
  20. Giatros

Pcde oyundayken aniden görüntü gitti

Görüntü gitti oyundayken ama güç vardı fanlar dönüyordu tekrar aç kapa yaptığımda ise görüntü gelmedi ne olmuş olabilir ramlerin yerini değiştim sildim cıkardım taktım
Top Bottom