Neler Yeni

En uygun en iyi motosiklet kaskı

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Fiyatı ucuz yarım kasklar olabilir, koltuğun altına sığacak şekilde öneriniz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Fiyatı ucuz yarım kasklar olabilir, koltuğun altına sığacak şekilde öneriniz var mı?
Scorpion Exo 390. Bundan ucuza alacağın her kaskta güvenliğin sorun olabilir ama bu güvenilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha fazla bütçen varsa Scorpion Exo 520 al daha iyi

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,028
İsim
Diyarhan

GirayHan

80+ Gold
Eğer inancın varsa öteki tarafta da göstermelik takarsın
yasak olmasa yukarıda yazdığımı 2-3 tane görselle desteklemek ve arkadaşa hayatı boyunca unutamayacak bir şok yaşatmak isterdim de malum forum ortamı :ROFLMAO:

ama genelde kask takmayan yada dandik kask takan arkadaşlarla ortamda ışıklarda vb falan karşılaşınca telefonu açıp gösterip gidiyorum.

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öteki tarafı görünce anlarsın göstermelik kaskı. Hayatını koruyor.
ucuz kask takanların cesetleri yakışıklı olmuyor haberin olsun :)
Eğer inancın varsa öteki tarafta da göstermelik takarsın
Gereksiz duyar kasmaya gerek yok kullandığım motor 50 lik zaten kendi kendine zor gidiyor ben kendi canımı korurum sadece öneri istedim merak etmeyin arkadaşlar.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
En düşük LS2 öneririm. Kendimde kullanıyorum.

GirayHan

80+ Gold
Gereksiz duyar kasmaya gerek yok kullandığım motor 50 lik zaten kendi kendine zor gidiyor ben kendi canımı korurum sadece öneri istedim merak etmeyin arkadaşlar.
burda kimse duyar kasmıyor. Burda konu açtığın vakit sadece bu forumdakiler değil google'dan arama sonucu gelen insanlar da okuyor. Burda arkadaşların ve benim anlatmaya çalıştığım şey kazadan sonra hayatta kalabilmen için kaliteli bir kask almak. Burda ki motorcu arkadaşlar sana şu marka açık kaskı önermez çünkü ucuz çünkü kaza olurda sana bir şey olursa vebal altında kalırlar. Şahsen benden Öneri istiyorsan yarım kask için bir önerim yok çünkü güvenli olmayan hiç bir kask türünü önermem başkaları da önermeyecektir. google'a yazıp bulman daha sağlıklı olur. bu arada motorunun 50 cc olması yavaş gitmen bir şey ifade etmiyor kazayı sen yapacaksın diye bir kaide de yok. Motorda kaporta da yok.

En düşük LS2 öneririm. Kendimde kullanıyorum.
ispanyol kaskıdır. sharp websitesi üstünden 5 yıldız alan modelleri mevcut. ama yarım açık hiç bir model 5 yıldız alamaz.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
burda kimse duyar kasmıyor. Burda konu açtığın vakit sadece bu forumdakiler değil google'dan arama sonucu gelen insanlar da okuyor. Burda arkadaşların ve benim anlatmaya çalıştığım şey kazadan sonra hayatta kalabilmen için kaliteli bir kask almak. Burda ki motorcu arkadaşlar sana şu marka kaskı önermez çünkü ucuz çünkü kaza olurda sana bir şey olursa vebal altında kalırlar. Şahsen benden Öneri istiyorsan yarım kask için bir önerim yok çünkü güvenli olmayan hiç bir kask türünü önermem başkaları da önermeyecektir. google'a yazıp bulman daha sağlıklı olur. bu arada motorunun 50 cc olması yavaş gitmen bir şey ifade etmiyor kazayı sen yapacaksın diye bir kaide de yok. Motorda kaporta da yok.

ispanyol kaskıdır. sharp websitesi üstünden 5 yıldız alan modelleri mevcut. ama yarım açık hiç bir model 5 yıldız alamaz.
Yarım açık kask bana göre alınmaz.

Top Bottom