Arama sonuçları: *

1. D

45 bin TL bütçe ile toplama bilgisayar önerisi

4070 ti ekran kartı istiyorum bütçem ekran kartsız 20 bin TL yardımcı olursanız sevinirim
  2. D

3070'li Hazır pc önerisi

Selam dostlarım 2 tane hazır sistem buldum ve aralarında 5 bin TL gibi bir fark var değer mi değmez mi yardımıcı olursanız sevinirim. 1. sistem AMD Ryzen 7 5700X. Anakart ASUS ROG STRIX b 550-F RAM 2X Kingston Fury Beast. Ekran kartı ASUS TUF Gaming3070 V2 (3 fanlı) PSU NZXT C750 PA-7G1BB-EU...
  3. D

ASUS RTX 3060 ti Sisteme parça önerisi

Atarmısın hocam
  4. D

ASUS RTX 3060 ti Sisteme parça önerisi

Selam dostlar topladığım bilgisayar İşlemci ryzen 5 5600 Anakart Asus prime B550m-A Amd Ekran kartı asus 3060 ti HDD WD Blue 1 Tb SSD James Donkey 1Tb Kasa ANTEC Nx410 Güç kaynağı Fsp hydro GSM lite pro 650 80+ gold Bütçem 25 bin TL Değiştir dediğiniz parçalar var mı sağolun teşekkürler.
  5. D

20 Bin bütçe ile Masaüstü pc toplamak

Selam Dostlar bütçem 20-22 k mediamarktan sistem toplamak istiyorum evet özellikle mediamarkt gidip orda toplıcam hangi parçaları almalıyım
  6. D

Yurtdışından Ps5 getirmek

650 euro rangarok cd versyonu birde 75 euro kol aldım kasada 30 euro inidirim yaptılar 1675078489 Öyle yapıcam zaten kutuyuda artık katlarım
  7. D

Limanlarda yokmuş diğer kaptan arkadaşa sordum kutuyu açıp oynadım zaten gemide umarım sıkıntı yaratmazlar
  8. D

Tax geri alamıyorsun o havalimanında oluyor bizimkinde çantaları masanın üzerine koyup arıyolarlar 1675076274 Kutuyu katlayıp çantaya mı koyıyım
  9. D

Selam dostlar ben kaptanım ve ilk seferim 1 hafta sonra son buluyor italyadan ps5 aldım kendime birde ekstra kol. Gümrükten geçerken sıkıntı yaratırlar mı ? Vergi isterler mi sonuçta kendime aldım daha önce yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim
  10. D

SES YALITIMI İÇİN ÖNERİ

Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar elektornik Davul Çaldığım Küüçük bir oda var Çatıkatındayım ve ev 2 katlı fakat ped sesleri alt komşumu rahatsız ediyor onun için davulu yerden kesmesi için yalıtım gibi bir şeye bakıyorum ses geçirmemesi için davulun kapladı yer bu arada 1000mm önerilerinizi...
  11. D

Steamdeki Oyunu Origine bağlamak

Arkadaşlar bu işlemi nasıl gerçekleştiricek ea 1 aylık aboneliğini aldım fakat oyuna gırmeden once origini etkinleştirmem lazım oyunu fakat bana gmailme msj dahi gelmedi bu işlemi nasıl yapıyoruz
  12. D

battlefaild 4 steam

aynen oyle çıldırmalık bi hata
  13. D

battlefaild 4 steam

bu hataları alıorum 1599039068 hayır sıkıntı o bf 2 de verildi ama sadece bf 2 de işey yarıor onu onayladım
  14. D

battlefaild 4 steam

gmailde bir şey yok nasıl cozucem 4-5 saatir uğraşıorum
  15. D

battlefaild 4 steam

battlefaild 4 steamdan aldım sanırım originde etkinleştirmem lazım bana kod gelmedi nerden kodu bulabılırım
  16. D

battlefield 4 Steam Punkbuster hatası

Arkadaşlar Steamdan battlefield 4 aldım fakat oyuna giriş yapamıyorum artık kafayı yicem yardımcı olurmunsuz.
  17. D

Monitor 144 hz alma

kasa benımkı ya neyse artık kenarda dursun :d lazım olur
  18. D

Monitor 144 hz alma

reis co gec pedere sabah solemiştim oda almış
  19. D

Monitor 144 hz alma

birde 1 ms aktif etmek için bir şey fln açıyormuyuz 1588950405 merhaba goruntu ayarları ordan monitore bastığımda yenileme hızı hz 144 yazıyor yani bu 144 alıyor demek mi
Top Bottom