Neler Yeni

Yurtdışından Ps5 getirmek

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
doğukan aydoğan
Selam dostlar ben kaptanım ve ilk seferim 1 hafta sonra son buluyor italyadan ps5 aldım kendime birde ekstra kol. Gümrükten geçerken sıkıntı yaratırlar mı ? Vergi isterler mi sonuçta kendime aldım daha önce yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim

BayZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Ziya Yılmaz
Selam dostlar ben kaptanım ve ilk seferim 1 hafta sonra son buluyor italyadan ps5 aldım kendime birde ekstra kol. Gümrükten geçerken sıkıntı yaratırlar mı ? Vergi isterler mi sonuçta kendime aldım daha önce yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim
Gümrükten çıkarken tax free al buraya da girerken ürünleri kutusundan çıkar 2. el imajında olsun sorun olmaz

şahin doğan

80+ Platinum
Kutudan çıkartırsan hiçbir sorun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
doğukan aydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum
Tax geri alamıyorsun o havalimanında oluyor bizimkinde çantaları masanın üzerine koyup arıyolarlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kutuyu katlayıp çantaya mı koyıyım
Tax Free'yi gümrük idaresinden alıyorsun. Havalimanından değil.

Aslında tek üründe sorun çıkmıyor ama sen ürünü kutusundan çıkar kutuyu da istediğin yere koy.

MehmeTD

80+ Bronze
Tax geri alamıyorsun o havalimanında oluyor bizimkinde çantaları masanın üzerine koyup arıyolarlar

Kaptanlara nasıl oluyor bilmiyorum ama normalde elden getirimlerde gümrük kontrolü çoğu zaman olmuyor ben bir kaç kez kıbrıs ve italyadan ürün getirdim hiç birinde olmadı kontrol direk geçtim gittim ama ps büyük bir alet kutusunu önceden açarsan sorun olmaz diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
doğukan aydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaptanlara nasıl oluyor bilmiyorum ama normalde elden getirimlerde gümrük kontrolü çoğu zaman olmuyor ben bir kaç kez kıbrıs ve italyadan ürün getirdim hiç birinde olmadı kontrol direk geçtim gittim ama ps büyük bir alet kutusunu önceden açarsan sorun olmaz diye düşünüyorum.
Limanlarda yokmuş diğer kaptan arkadaşa sordum kutuyu açıp oynadım zaten gemide umarım sıkıntı yaratmazlar

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
1 adet getirdiğin ürünlerde sıkıntı olmuyor. 1 adet hakkın var her ürün için 1 den fazla olursa el koyuyorlar. sıkıntı çıkarsa kutusundan cıkar cantana at

BayZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Ziya Yılmaz
Aynen kutudan çıkar at çantaya soran olursa denizciyim ben her gemiye götürüyorum bunu falan de ayak yap

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Hasan Doruk
abi kaça aldın ordan

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
doğukan aydoğan
  • Beğen
Reaksiyonlar: BayZ

Alpeek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Alp ESEN
Hocam selamlar, kuzenim birkaç gün sonra italyada gemiden inecek. Uçakla Türkiye'ye gelecek. Ps5 nereden aldın. Teknoloji mağazasi ismi verebilir misin?

Top Bottom