Neler Yeni

Hollanda'dan PS5 Getirmek

KnightDavion

80+ Bronze
Merhaba,

Kardeşim 1,5 ay sonra Hollanda'ya gidecek ve 3 gün kalacak. Hollanda'dan 2 adet CD'li PS5 ve 2 adet kol almak istiyoruz. Tekini kendi kullanacak diğerini ise ben.

İnternetten 3 gündür arıyoruz ama Hollanda'da fiziki olarak PS5 satan bir mağazayı henüz bulamadık. MediaMarkt Amsterdam'a gidecek ama orada stok var mıdır bilmiyoruz.

Yanında getirirken sorun olur mu, bavula mı koyalım yanında mı taşısın, vatandaşın 430 euro üzeri yanında getirdiği şeylere vergi konusu var geçerli olur mu bilmiyoruz. Birçok bilinmezlik var. Oraya giderken yanında patpat poşetlerden götürmeyi düşünüyor, bavula koyarsak bavulun içine koymadan önce sarmak için.

En önemli konu ise Hollanda da fiziki mağazalarda PS5 fiyatları ne kadar bulamadık. 550 Euro mu 500 Euro mu 750 Euro bilmiyoruz. Gitmeden önce nasıl öğrenebiliriz onu da bilmiyoruz.

Yurtdışında yaşayan, yurtdışına seyahat eden, yurtdışından Türkiye'ye teknolojik alet getiren arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Konuyu takipteyim. Sağlıcakla kalın.

Receb İvedik

80+ Bronze
Merhaba,

Kardeşim 1,5 ay sonra Hollanda'ya gidecek ve 3 gün kalacak. Hollanda'dan 2 adet CD'li PS5 ve 2 adet kol almak istiyoruz. Tekini kendi kullanacak diğerini ise ben.

İnternetten 3 gündür arıyoruz ama Hollanda'da fiziki olarak PS5 satan bir mağazayı henüz bulamadık. MediaMarkt Amsterdam'a gidecek ama orada stok var mıdır bilmiyoruz.

Yanında getirirken sorun olur mu, bavula mı koyalım yanında mı taşısın, vatandaşın 430 euro üzeri yanında getirdiği şeylere vergi konusu var geçerli olur mu bilmiyoruz. Birçok bilinmezlik var. Oraya giderken yanında patpat poşetlerden götürmeyi düşünüyor, bavula koyarsak bavulun içine koymadan önce sarmak için.

En önemli konu ise Hollanda da fiziki mağazalarda PS5 fiyatları ne kadar bulamadık. 550 Euro mu 500 Euro mu 750 Euro bilmiyoruz. Gitmeden önce nasıl öğrenebiliriz onu da bilmiyoruz.

Yurtdışında yaşayan, yurtdışına seyahat eden, yurtdışından Türkiye'ye teknolojik alet getiren arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

2 adet olursa sorun yaşayabilir diye biliyorum

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu günceldir.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Merhaba,

Hocam amazon dan vesaire bakin zaten nerede ise ayni oluyor fiyatlar.

Drained

80+
2 tane zor olur birini gecirirsiniz kutuyu açıp sokup her şeyi üstüne 2-3 sticker yapıştır devam

KnightDavion

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam amazon dan vesaire bakin zaten nerede ise ayni oluyor fiyatlar.

Hocam internet üzerinden yurtdışından alabileceğim PS5 bulamadım ama link gönderebilme imkanınız var mı?

Sir Cem T-oker

80+ Gold

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Hocam örnekte verdigim link mesela hollanda ps 5 ayrica biraz arastirir iseniz baska siteleri de bulabilirsiniz

KnightDavion

80+ Bronze
Hocam örnekte verdigim link mesela hollanda ps 5 ayrica biraz arastirir iseniz baska siteleri de bulabilirsiniz

Normal versiyon en ucuz 830 euro , şu anki kur ile 15.006 TL yapıyor. Hiç mantıklı olmuyor bu şekilde. :/ Media markt gibi yerlerde normal çıkış fiyatı olan 500 eurodan bulamaz mıyız acaba?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Hasan Ciftci
Normal versiyon en ucuz 830 euro , şu anki kur ile 15.006 TL yapıyor. Hiç mantıklı olmuyor bu şekilde. :/ Media markt gibi yerlerde normal çıkış fiyatı olan 500 eurodan bulamaz mıyız acaba?
Hocam bilmiyorum fakat bende yurt dışında yaşıyorum İsveç’te böyle birçok bilgisayar vesaire konsollar Amazon da daha ucuz oluyor örnek olarak bilgisayarımı Amazon üzerinden topladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve olduğum ülkede şuanda 850 Euro civarı eğer Euro ya çevirir isek.

Noctiluca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdullah
Sorunla karşılaşırsan yine nasıl bir yol izlediklerini yazarsan seviniriz

Top Bottom