Neler Yeni

logitech f710 bağlantı kopması problemi

Etrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege etrek
Dostlar bende logitech f710 var 2 hafta önce aldım bağlantı kopma problemi ile iade ettim yenisini verdiler bunda da aynı sıkıntı var. Dongle ile kasaya bağlıyorum kasa 60 cm uzağımda ama kopmalar oluyor düğmeler basmıyor vb .Kablosuyla dongle ı uzatıp dibime kadar getirince sorun yok. Bu normal mi yani 1 metre bile mesafe yok kopması normal mi ? Kullanan ya da bu sorunu yaşayan yardımcı olursa çok sevinirim

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Halit KÖK
Dostlar bende logitech f710 var 2 hafta önce aldım bağlantı kopma problemi ile iade ettim yenisini verdiler bunda da aynı sıkıntı var. Dongle ile kasaya bağlıyorum kasa 60 cm uzağımda ama kopmalar oluyor düğmeler basmıyor vb .Kablosuyla dongle ı uzatıp dibime kadar getirince sorun yok. Bu normal mi yani 1 metre bile mesafe yok kopması normal mi ? Kullanan ya da bu sorunu yaşayan yardımcı olursa çok sevinirim
Evet normal çok uzağa gidince kopar bağlantı zaten gamepedin en kötü yanı bu

Etrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege etrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet normal çok uzağa gidince kopar bağlantı zaten gamepedin en kötü yanı bu
Ama 60-70 cm çok uzak mı yani 1 metre bile bağlantı alanı yok mu çok absürt geldi bana

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Ama 60-70 cm çok uzak mı yani 1 metre bile bağlantı alanı yok mu çok absürt geldi bana
Maalesef F710 un en berbat yönü. Uzun süre kullanıncada el ağrıtıyor. Keşke başka bir şey alsaymışsınız

Etrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege etrek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maalesef F710 un en berbat yönü. Uzun süre kullanıncada el ağrıtıyor. Keşke başka bir şey alsaymışsınız
Bu kadar absürt bir bağlantı mesafesi olduğunu bilseydim almazdım iade edicem zaten

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Halit KÖK
Top Bottom