Arama sonuçları: *

1. F

Hp Victus 16 Fan Hızı

Tamam akşam bir deneyim tesekkurler 1696945509 Biostan always fanla bir alakasi yoktur degil mi cunku benim ki aktif
  2. F

Hp Victus 16 Fan Hızı

Sokuyorum fakat yine 1800 rpm bir degisiklik olmuyor fan hizinda 1696942218 Otomatik alsamda min 1800 gozukuyor
  3. F

Hp Victus 16 Fan Hızı

Merhaba Hp Victus 16 laptobum var 4060lı fakat en düşük fan rpm 1800 boşta bile 1800 ile çalışıyor normal midir acaba çünkü boşta çalışırken bana çok sesli geldi
  4. F

HP Victus-16 Monitöre 144 HZ verme sorunu

Anladım teşekkür ederim
  5. F

https://www.gamemar.com/gamepower-gpr24c1ms144-24-curved-1ms-144hz-freesync-oyuncu-monitor-pmu419?ref=akakce&v=1.21.7 ben de bu ürün var sanırsam kısıtlama yok galiba
  6. F

hdmı üzerinden 120 hz alabiliyorum şuan maksimum
  7. F

Evet var o yüzden biraz çabaladım bunu denemek biraz pahalıya patlıcak gibi 😂
  8. F

CS2 Mikrofon tuşuna basınca oyun donuyor

Zaten ben de bir sorun kalmadı dediğim ayarı yapınca
  9. F

Şimdi buradaki usb type -c display port desteğini göstermiyor mu ?
  10. F

Ne için yapmam gerekiyor anlamadım
  11. F

Farkettiğim bir fark olmadı fakat oyun donmaları geçti, mikrofon öyle sürekli açık kalmıyor normal bas konus gibi bi farkı yok
  12. F

Merhaba iyi akşamlar 1 hafta önce media markten bir laptop aldım , alırken laptop açıklamasında type-c ile 144 hz alabileceğim çıkarımını yaptım araştırmalarım üzerine çümkü type-c girişi dp 1.4 destekliyor sanırsam fakat hp destek ile konuştuğumda alamadığımı öğrendim. sizin fikrinizi merak...
  13. F

Merhaba aynı sorunu bende yaşadım ve şu şekilde çözdüm, ayarlar->ses->kolay bas konuşu evet yapmalısın, umarım işine yarar.
Top Bottom