Arama sonuçları: *

1. S

MacBook Air 2 oyun için alınabilir mi?

Bende M1 Pro var oyun disinda her sey icin mukemmel ama haftada 3-4 saat CS:GO oynarken bile duzgun calistiramiyor. Grafik olarak orta ayarlarda oynatiyor ama uyumluluk sorunlari cok fazla. Oynarken ayni keyifi alamiyodum ben. Bu sebeple tavsiye etmem.
  2. S

Çözüldü✓ Topladığım sistem sizce nasıl?

dedigin sistem bu sanırım hocam. Aslında bu fiyat 4060ti 8gb için gayet uygunmuş ama benim eklediğim sistemde 16gb vram var. Ekstra 1 GB SSD ve 750w gold psuyu da düşününce fiyat farkına değer diye düşündüm. Ekran kartı için 8gb vs 16gb tercihi fark yaratıyor. Sizin aldığınız sistem gayet güzel...
  3. S

Görmedim malesef 2 gündür araştırıyorum. Çok bir fark yokmuş gerçi ama. Doğru diyosun kasıma doğru çok indirim oluyor ama o kadar beklemeyebilirim. Ekran kartı 16gb uygun fiyata bulduğum için bunu almak istedim şu an incehesapta 4060 ti 16gb en ucuz 26k civarı mesela.
  4. S

Eyvallah hocam. AG 400, AK 400 veya SE-224-XTS arasından birini alırım diye düşündüm, acelesi yok zaten 1 hafta civarı indirim kovalarım 😄
  5. S

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 için renksiz soğutucu önerisi

Teşekkürler hocam, AG400 ve AK400 arasında seçim yapacağım (y)
  6. S

Merhaba, aşağıdaki gibi bir sistem topladım. Normalde playstation üzerinden oyun oynuyorum. FPS oyunları, Forza Horizon, Starfield gibi oyunlar için tercih PC toplamak istedim. 16 GB VRAMli ekran kartı seçme sebebim ilerde GTA 6 çıktığında oynatır diye düşündüm. Ekstradan 1000tlye de soğutucu...
  7. S

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600 için renksiz soğutucu önerisi

Merhaba, Ryzen 5 5600 model soğutucu için RGBsiz veya ışığı kapatılabilen bir f/p soğutucu arıyorum. Bu modelin iyi olduğu yazıyor birçok yerde ancak ışığı kapatılmıyor anladığım kadarıyla. Bütçe olarak 1000 tlyi aşmak istemiyorum, teşekkürler...
Top Bottom